شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 12:10 منتشر شده در مورخ: 1398/06/03 شناسه خبر: 1515563
استاندار قزوین:

بیش از ۹۰۰ پروژه در هفته دولت افتتاح می شود

بیش از ۹۰۰ پروژه در هفته دولت افتتاح می شود
استاندار قزوین گفت: تعداد کل پروژه ها ۹۲۸ مورد با اعتباری بالغ بر ۶۷۴ میلیارد و ۹۳۰ میلیون تومان است که ۵۸۶ پروژه کاملا دولتی، ۸۰پروژه خصوصی و ۲۸۰پروژه مشارکتی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شاخص، عبدالمحمد زاهدی در نشست خبری با اصحاب رسانه که پیش از ظهر امروز در سالن جلسات استانداری قزوین برگزار شد ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: هفته دولت و هفته فرهنگی قزوین با هم مصادف شده که برنامه‌های ویژه برای این ایام در نظر گرفته شده است.

وی افزود: بابت لغو برنامه نشست خبری روز گذشته عذرخواهی می کنم چراکه در آمار و ارقام اشکالاتی دیدم که باید اصلاح می شد.

استاندار قزوین گفت: دهه ۶۰ برای ایران پرحادثه بود و حوادث زیادی از سوی منافقین و ترورهایی اتفاق می‌افتاد که هفتم تیرماه شهادت حذب جمهوری اسلامی و در ادامه شهدای محراب و در نهایت هم ترور کارکنان دولت در هشتم شهریور را داشتیم.

این مسئول تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی سرمایه‌های عظیم انسانی دارد که با وجود تمام کارشکنی‌ها و سنگ اندازی دشمن همچنان به راه خود ادامه می‌دهد.

وی ادامه داد: ما در سه بخش افتتاح خواهیم داشت که ۷۹۷ پروژه با ۲۲۴میلیارد و ۲۳۰ میلیون تومان اعتبار مربوط به بخش زیربنایی است.

زاهدی عنوان کرد: در بخش امور اقتصادی ۹۱ پروژه با ۳۷۸میلیارد تومان اعتبار و در بخش فرهنگی و اجتماعی ۴۰ پروژه با ۷۲ میلیارد تومان اعتبار افتتاح خواهد شد.

استاندار قزوین بیان کرد: تعداد کل پروژه ها ۹۲۸ مورد با اعتباری بالغ بر ۶۷۴ میلیارد و ۹۳۰ میلیون تومان است که ۵۸۶ پروژه کاملا دولتی، ۸۰پروژه خصوصی و ۲۸۰پروژه مشارکتی است.

وی در پایان یادآور شد: میزان اشتغالی که از جمع پروژه ها ایجاد می‌شود ۳هزار و ۹۰۰ مورد به طور مستقیم و ۶هزار و ۲۴۴ مورد هم غیرمستقیم است.

انتهای پیام/ 

 

https://www.dana.ir/1515563
ارسال نظر
نظرات