شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 13:09 منتشر شده در مورخ: 1398/06/03 شناسه خبر: 1515587
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده ای استان مرکزی خبر داد؛

افتتاح ۲۸ طرح خدماتی و راهداری همزمان با هفته دولت در استان مرکزی

افتتاح ۲۸ طرح خدماتی و راهداری همزمان با هفته دولت در استان مرکزی
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی از افتتاح ۲۸ طرح خدماتی و راهداری با اعتباری بالغ بر ۲۰۲ هزار و ۳۲۰ میلیون ریال همزمان با هفته دولت در استان مرکزی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی زندی فر مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: ۲۸ طرح خدماتی و راهداری با اعتباری بالغ بر ۲۰۲ هزار و ۳۲۰ میلیون ریال از محل اعتبارات استانی و ملی همزمان با هفته دولت در شهرستان های اراک، زرندیه، تفرش، کمیجان، خمین، فراهان، ساوه و آشتیان به بهره برداری می رسند.

وی ادامه داد: اجرای روکش آسفالت جاده گلدشت - آشتیان، اراک - خمین، لکه گیری، اجرای آسفالت و روکش جاده زاویه - اختر آباد، تفرش - نوبران، فرمهین - تفرش، جاده قدیم ساوه - تهران، اراک - سلفچگان، اراک - توره، آشتیان- خاتم آباد، خمین - رباط مراد و خنداب - قالیباف از جمله طرح های قابل بهره برداری در هفته دولت استان مرکزی است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: اصلاح شیب شیروانی محور ساوه - آوه با اعتباری بالغ بر ۱۰ هزار میلیون ریال، تعمیرات اساسی پل سفید جاده اراک - بروجرد با اعتباری بالغ بر یک هزار و ۵۵۰ میلیون ریال، تعمیرات اساسی پل جمال آباد با اعتباری بالغ بر یک هزار و ۵۰۰ میلیون ریال و بهره برداری از تقاطع غیر همسطح آشتیان - راهجرد شهرستان آشتیان با اعتباری بالغ بر ۲۳ هزار میلیون ریال از دیگر طرح های قابل بهره برداری در هفته دولت امسال است.

۶ هزار و ۴۰۰ کیلومتر انواع آزاد راه، راه اصلی و راه روستایی در استان مرکزی وجود دارد که چهار هزار کیلومتر آن را راه های روستایی تشکیل داده است و روزانه حدود ۴۹۰ هزار وسیله نقلیه از مسیرهای جاده ای استان مرکزی تردد می کنند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1515587
ارسال نظر
نظرات