شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 14:21 منتشر شده در مورخ: 1398/06/03 شناسه خبر: 1515591
روی خط المپیاد؛

اولین قهرمانی تیمی سیستان و بلوچستان در رقابت های استعدادهای برتر کشور/ کسب 15 مدال توسط نمایندگان استان تا روز سوم مسابقات

اولین قهرمانی تیمی سیستان و بلوچستان در رقابت های استعدادهای برتر کشور/ کسب 15 مدال توسط نمایندگان استان تا روز سوم مسابقات
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان با اشاره به کسب عنوان قهرمانی تیم سپک تاکرا سیستان و بلوچستان در دومین دوره از رقابت های المپیاد استعدادهای برتر کشور، گفت: کاروان ورزشی استان تاکنون موفق به کسب 15 مدال شده و به کسب مدال های بیشتر در روزهای آتی بسیار امیدواریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ادهم کرد زابلی در گفت وگو با عصرهامون، از کسب عنوان قهرمانی تیم سپک تاکرا سیستان و بلوچستان در دومین دوره از رقابت های المپیاد استعدادهای برتر کشور خبر داد و گفت: این مسابقات از 31 مردادماه لغایت 2 شهریورماه در با حضور 15 تیم و 250 ورزشکار در سالن شهید فهمیده زاهدان برگزار شد.

وی با بیان اینکه نمایندگان شایسته استان با همت، تلاش، و استعداد خود موفق شدند تا پس از کسب 7 پیروزی قاطع به این مهم دست پیدا کنند افزود: پس از کسب یک عنوان نایب قهرمانی در دور قبل و اولین دوره از این مسابقات، مقام نخست را در این سری از رقابت ها از آن خود کرده و جام قهرمانی را در خانه نگه دارند.

وی افزود: تیم زنجان در این دوره از رقابت ها نایب قهرمان و کرمان و اراک به صورت مشترک موفق به کسب عنوان سوم این دوره از مسابقات شدند.

کرد با اشاره به کسب 15 مدال رنگارنگ توسط کاروان ورزشی استان تاکنون، گفت: خوشبختانه ورزشکاران سیستان و بلوچستان تاکنون عملکرد مناسبی از خود به جای گذاشته اند و تا این لحظه حائز کسب جایگاه یازدهمی در میان 32 استان شرکت کننده شده ایم.

وی تصریح کرد: این هنوز ابتدای کار دلاوران سیستان و بلوچستانی است و با توجه به شرایط ایده آل جسمانی و روحیه بالای ورزشکاران استان، به کسب عناوین بیشتر و بهتر در این دوره از رقابت ها بسیار امیدواریم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1515591
ارسال نظر
نظرات