شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 14:58 منتشر شده در مورخ: 1398/06/03 شناسه خبر: 1515623
فرمانده سپاه لرستان مطرح کرد:

احداث و تعمیر منازل مسکونی محرومان در لرستان/ تحویل منازل تا آذر ماه

احداث و تعمیر منازل مسکونی محرومان در لرستان/ تحویل منازل تا آذر ماه
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت: منازل مسکونی برای محرومان در استان لرستان در دست ساخت است که احداث منازل تا پنجم آذر ماه به اتمام می‌رسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیرافلاک، سردار مرتضی کشکولی ظهر امروز در جلسه کارگروه بسیج سازندگی که با حضور سپاه‌های معین برگزار شد اظهار داشت: قرارگاه سازندگی سپاه استان لرستان که متولی احداث خانه‌های سیل‌زده در استان است با کمک سپاه‌های معین از جمله سمنان، اصفهان، تهران، اردبیل قم و همچنین نواحی استان اقدام به احداث و تعمیر منازل محرومان می‌کند.

 

وی افزود: در امر ساخت و ساز بنا بود تعمیرات منازل تا پایان شهریور ماه و منازل احداثی تا پنجم آذر ماه به اتمام برسد؛ امروز جلسه‌ای با حضور سپاه‌های معین، نواحی و مسئولان بهزیستی، کمیته امداد و بنیاد مسکن برگزار شد که روند کار بررسی و پیشرفت‌ها رضایت بخش است.

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان عنوان کرد: بنا بود در استان دو هزار و 100 واحد از بنیاد مسکن تحویل بگیریم ولی تاکنون نتوانستند دو هزار و 100 واحد را تحویل دهند و حدود 700 واحد کسری دارد.

 

وی بیان کرد: این دو هزار و 100 واحد برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی است و حاضریم واحدهایی که مربوط مردم است را هم بسازیم؛ ظرفیت خالی داریم و تفاوتی که وجود دارد این است که 10 میلیون تومان روی هر خانه می‌گذاریم و خانه را پس از ساخت تجهیز می‌کنیم.

 

سردار کشکولی تصریح کرد: تاکنون چندین منزل نیز به بهره‌برداری رسیده است، این منازل از صددرصد کیفیت برخوردار است و محکم و زیبا ساخته می‌شود.

انتهای پیام/

 

 

https://www.dana.ir/1515623
ارسال نظر
نظرات