شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 15:03 منتشر شده در مورخ: 1398/06/03 شناسه خبر: 1515625
مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان مطرح کرد؛

برگزاری جشن برچیده شدن مدارس خشت و گلی در ابتدای مهرماه/ مدارس سنگی تا پایان سال ۹۹ برچیده می‌شود

برگزاری جشن برچیده شدن مدارس خشت و گلی در ابتدای مهرماه/ مدارس سنگی تا پایان سال ۹۹ برچیده می‌شود
مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان در اجلاس روسای ادارات آموزش و پرورش استان کرمان که در محل مجتمع آموزشی بنیاد صدر هاشمی برگزار شد، از انجام جشن برچیده شدن مدارس خشت و گلی خبر داد و گفت: پس از پایان مدارس خشت و گلی طرح برچیده شدن مدارس سنگی آغاز خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از  راه آرمانYسید محمد واعظی نژاد مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان صبح امروز در اجلاس روسای ادارات آموزش و پرورش استان کرمان در رابطه با مدارس خشت و گلی تصریح کرد: پس از بررسی های به عمل آمده و شناسایی ۳۰ مدرسه خشت و گلی در سراسر استان، کار بازسازی این مدارس آغاز شد و اول مهر ماه سال جاری ۸۰ کلاس درس استاندارد و ایمن تحویل آموزش و پرورش استان کرمان می شود.

وی در ادامه افزود: در مهر سال تحصیلی جدید با حضور وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور جشن برچیده شدن مدارس خشت و گلی در کشور برگزار خواهد شد و پس از برگزاری جشن پایان مدارس خشت و گلی، طرح برچیده شدن مدارس سنگی آغاز می شود و برنامه ریزی شده تا مهر ۹۹ با مدارس سنگی نیز خداحافظی شود.

مهندس واعظی نژاد با اشاره به برنامه کوتاه مدت اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان مبنی بر جمع آوری بخاری های نفتی و استاندارد سازی سیستم های سرمایشی و گرمایشی مدارس بیان داشت: ۴۵۰ پروژه استاندارد سازی سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی در استان در دستور کار قرار دارد که از این تعداد ۱۰۰ پروژه در دست اقدام است و ۵۴ پروژه اول مهر ماه سال جاری تحویل آموزش و پرورش می شود.
وی همچنین عنوان کرد: کار طرح جمع آوری بخاری نفتی ویژه مدارسی است که علمک گاز دارند و به زودی طرح جمع آوری بخاری های نفتی مدارسی که علمک گاز ندارند ، آغاز خواهد شد و طرح استاندارد سازی سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی از مناطق سردسیر استان شروع و متعاقبا در مناطق گرمسیری هم اجرا خواهد شد.

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان بر فعال سازی مجامع خیرین مدرسه ساز شهرستان ها و مناطق تاکید کرد و اظهار داشت: در سال ۹۸ خیرین مدرسه ساز ۲۸ پروژه خیری را با اعتباری بالغ بر ۲۶۰ میلیارد ریال متعهد شدند، که نشان از رشد قابل ملاحظه در حوزه مشارکت ها و کمک های خیرین است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1515625
ارسال نظر
نظرات