شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 15:05 منتشر شده در مورخ: 1398/06/03 شناسه خبر: 1515649
مدیرکل هواشناسی کرمانشاه:

دمای هوای کرمانشاه هفته آینده کاهش می‌یابد

دمای هوای کرمانشاه هفته آینده کاهش می‌یابد
مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: پیش بینی می شود طی هفته آینده دمای هوا به ویژه دمای شبانه به صورت محسوسی کاهش یابد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد خسروی در گفتگو با  شبکه اطلاع رسانی مرصاد اظهار داشت: بر اساس آخرین تحلیل نقشه های هواشناسی هوای استان طی هفته جاری در شرایط نسبتا پایدار و بدون پدیده جوی خاصی به جز افزایش ابر و تقویت وزش باد پیش بینی می شود.

وی افزود: با وجود قرار گرفتن در آخرین ماه تابستان که انتظار کاهش محسوس دما وجود دارد اما آمارهای دریافتی از ایستگاه ها همچنان بالاتر از میانگین معمول و حاکی از کاهش کندتر از حد طبیعی دما در تابستان است.

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه با بیان اینکه این شرایط ناشی از پدیده گرمایش جهانی است خاطرنشان کرد: این پدیده افزایش غیرطبیعی دمای کره زمین ناشی از فعالیتهای انسانی، وجود کارهای گلخانه ای، آلودگی صنایع و کارخانه جات، تخریب محیط زیست است.

این مسئول با تاکید بر اینکه تا پایان هفته تغییرات محسوسی در دمای هوای استان رخ نخواهد داد بیان کرد: پیش بینی می شود طی هفته آینده دمای هوا به ویژه دمای شبانه به صورت محسوسی کاهش یابد.

خسروی گفت: طی 24 ساعت گذشته سومار و قصرشیرین با 45 درجه سانتیگراد و سنقر با 12 درجه سانتیگراد گرمترین و سردترین نقاط استان کرمانشاه بودند.

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه همچنین دمای هوای مرکز استان را بین 16 و 38 درجه سانتیگراد در نوسان اعلام کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1515649
ارسال نظر
نظرات