شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 21:21 منتشر شده در مورخ: 1398/06/03 شناسه خبر: 1515712
مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌شرقی:

جریمه 10 میلیاردی پیمانکار گوشت قرمز در تبریز/ تشکیل بیش از چهار هزار پرونده تخلف اقتصادی

جریمه 10 میلیاردی پیمانکار گوشت قرمز در تبریز/ تشکیل بیش از چهار هزار پرونده تخلف اقتصادی
یوزباشی گفت: طی انجام تحقیقات و استعلامهای لازم، مشخص گردید اکثر پیمانکاران فعال در کشتارگاه تبریز غالبا فاقد شناسنامه و فاقد گواهی صلاحیت پیمانکاری و پروانه کسب می باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سیداحد یوزباشی مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌شرقی در گفت‌وگو با آناج اظهار داشت: در اجرای طرح تشدید کنترل بازار و مبارزه با تخلفات اقتصادی و به منظور تحقق اهداف سازمانی، با توجه به نابسامانی ها و نوسات غیر منطقی اخیر در عرضه و فروش گوشت قرمز، فوراً جهت رسیدگی موضوع در این اداره کل تشکیل پرونده و مورد بررسی قرار گرفت.

وی گفت: طی انجام تحقیقات و استعلامهای لازم، مشخص گردید اکثر پیمانکاران فعال در کشتارگاه تبریز غالبا فاقد شناسنامه و فاقد گواهی صلاحیت پیمانکاری و پروانه کسب می باشند و بدون هیچ گونه ملاک مقررات قانونی، اقدام به فروش گوشت به قصابی ها مینمایند.  

یوزباشی تاکید کرد: پس از شناسایی و احضار یکی از این پیمانکاران و تفهیم اتهام وی و اخذ اظهارات و دفاعیات از این متهم به دلیل وجود قیمت مصوب برای فروش گوشت قرمز در تبریز و همچنین عدم ارائه مدارک و دلیل قانع کننده و محکمه پسند از طرف وی، اتهام وارده محرز و مسلم می باشد.

وی افزود: برابر محاسبات انجام شده میزان تخلف گرانفروشی وی بیش از 5 میلیارد ریال می باشد که طبق قانون تعزیرات حکومتی متهم به پرداخت 10 میلیارد ریال دو برابر ارزش تخلف به عنوان جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم شد و رای قطعی بوده و در شعبه اجرای احکام این اداره کل در حال اجرا می باشد.

وی خاطرنشان کرد:  از اول سال جاری تاکنون در زمینه کالا و خدمات تعداد 4061 پرونده در اداره کل تعزیرات حکومتی استان تشکیل و تعداد 3958 پرونده مختومه شده است.

انتهای پیام/ 

https://www.dana.ir/1515712
ارسال نظر
نظرات