شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 20:25 منتشر شده در مورخ: 1398/06/03 شناسه خبر: 1515724

روایت گام های استوار در مناطق دورافتاده کهگیلویه و بویراحمد/جهادگرانی که هیچ مرز جغرافیایی نمی شناسند+تصاویر

روایت گام های استوار در مناطق دورافتاده کهگیلویه و بویراحمد/جهادگرانی که هیچ مرز جغرافیایی نمی شناسند+تصاویر
مسئول بسیج دانشجویی گچساران گفت:در حقیقت جهادگران بسیج دانشجویی این شهرستان هیچ مرز جغرافیایی برای خود نمی‎شناسند و همواره در راستای تزریق روحیه امید،ایجاد نشاط و سرزندگی در مناطق محروم، روستایی، صعب العبور و کم برخوردار همت بسیار بالایی دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آفتاب جنوب،در تب و تاب این روزهای اتفاقات مختلف سیاسی ،تبلیغات انتخاباتی و نیز به زعم بی توجهی بسیاری از مسئولین ،جهادگران بسیج دانشجویی گچساران با عزیمت به مناطق محروم دیار کهگیلویه و بویراحمد با محرومان همنشین می شوند تا بر رسالت ذاتی بسیج همچنان پایدار بمانند.

 

هرچند اردوهای جهادی با هدف خدمت به محرومین و توسعه مناطق محروم سال هاست که با حضور جوانان و نوجوانان انقلابی برگزار می شود و این بار جهادگران بسیجی با حضور در مناطق محروم این استان محروم نیز کمک‌رسان نظام اسلامی در رفع محرومیت هستند.

 

محمد سلیمانی ،مسئول بسیج دانشجویی گچساران در خصوص حضور جهادگران در این مناطق گفت:گروه جهادی شهید جهان نژادیان دانشگاه پیام نور گچساران همزمان با اعیاد غدیر اقدام به توزیع بسته های مواد غذایی برای ۴۰خانوار نیازمند منطقه صعب العبور و کوهستانی "پاپره" واقع در ۳۰کیلومتری شهرستان دیشموک کردند.

 

وی افزود:با توجه به اینکه امکان تردد هیچ وسیله نقلیه ای دراین منطقه صعب العبور وجود ندارد این سبدهای مواد غذای شامل برنج،روغن،ماکارونی،رب گوجه،سویا،قند و کنسرویجات به همراه یک جلد کلام الله مجید و نیزکتاب های آموزشی کودک(اهدایی از طرف حرم حضرت معصومه سلام الله علیها) در بین مردم محروم و نیازمند این منطقه توزیع شد.

 

سلیمانی تصریح کرد:اطعام 300خانوار روستایی در مناطق ده تل بالا،ده تل پایین،سربیشه علیا،سربیشه و شهسواری از دیگر اقدامات جهادگران بسیج دانشجویی در این مناطق محروم استان بود .

 

مسئول بسیج دانشجویی گچساران گفت:در حقیقت جهادگران بسیج دانشجویی هیچ مرز جغرافیایی برای خود نمی‎شناسند و همواره در راستای تزریق روحیه امید،ایجاد نشاط و سرزندگی در مناطق محروم، روستایی، صعب العبور و کم برخوردار همت بسیاربالایی دارند.

 

سلیمانی تصریح کرد:بایدبه این نکته هم توجه داشت که جهادگران بسیجی به نوعی حلقه وصل مردم با نظام مقدس اسلامی هستند،چرا که آنها پای به مناطق محروم می گذارند تا بذر امیدواری را در دل‌ها محرومین و نیازمندان بکارند و با فعالیت‌های جهادی خود رنگ و بوی تازه‌ای به این مناطق ببخشند.

وی درادامه افزود:جهادگران بسیجی، تفکر جهادی را در میان مردم ،مسئولین و متولیان امر در دستگاه های اجرایی نهادینه می کنندو نوید آینده ای روشن و بهتر را برای کشور سر می دهند ،بنابراین از اراده  و همت بالای این جوانان که فرصت های در اختیار خود را صرف رسیدگی به امورات مردم مناطق محروم و دورافتاده این دیار می کنند، تشکر و قدردانی می کنم.

 

 انتهای پیام

https://www.dana.ir/1515724
ارسال نظر
نظرات