شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 22:16 منتشر شده در مورخ: 1398/06/03 شناسه خبر: 1515746

اجلاسیه طلاب و روحانیون هفتم شهریور ماه در محلات برگزار می شود

اجلاسیه طلاب و روحانیون هفتم شهریور ماه در محلات برگزار می شود
دبیر اجلاسیه طلاب و روحانیون استان مرکزی گفت: اجلاسیه طلاب و روحانیون روز پنج شنبه هفتم شهریور ماه در محلات برگزار خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از  دیار آفتاب؛ حجت الاسلام ملکی دبیر اجلاسیه طلاب و روحانیون استان مرکزی عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به اینکه استان مرکزی ۱۱۰ شهید روحانی در دفاع مقدس تقدیم انقلاب اسلامی کرده گفت: اجلاسیه روحانیون با شعار «طلبه و روحانی ولایی و انقلابی» پنج شنبه از ساعت ۱۰ صبح در مسجد قائم محلات برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این اجلاسیه با محوریت شهید اکبر زاده شهید شاخص استان مرکزی و شهید محلاتی که شهید شاخص کشوری هستند، برگزار می شود گفت: زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهدا، پاسداری از امنیت در آتش نشان خاورمیانه است.

ملکی اضافه کرد: مقابله با جنگ نرم با هدف زنده نگه داشتن خاطرات دفاع مقدس در برابر طوفان تبلیغات دشمن و جلوگیری از تحریف دفاع مقدس از جمله اهداف این اجلاسیه است.

دبیر اجلاسیه طلاب و روحانیون استان مرکزی در این خصوص ادامه داد: بیان کردن دستاوردهای دفاع مقدس از جمله استقلال، آزادی، امنیت به نسل جوان از دیگر اهداف مهم اجلاسیه روحانیت است.

وی با اشاره به اینکه دیدار و سرکشی از ۱۱۰ خانواده شهدای روحانی تاکنون انجام شده بیان داشت: در این اجلاسیه پیام نورانی حضرت آیت الله نوری همدانی زینت بخش مراسم خواهد بود و آیت الله سپاسی رئیس حوزه های علمیه استان مرکزی نیز گزارشی از وضعیت حوزه های علمیه و وضعیت تبیین بیانیه گام دوم در حوزه ها را تشریح خواهند کرد.

حجت الاسلام ملکی با بیان اینکه اجلاسیه روحانیت با محوریت مسجد برگزار می شود افزود: مساجد سنگر هستند و ما با برگزاری این اجلاسیه در مسجد قائم شهر محلات بار دیگر این سنگر بودن مساجد در برابر هجمه عظیم تبلیغات دشمن را نشان خواهیم داد.

وی، با اشاره به اینکه حجت الاسلام سعیدی رئیس دفتر عقیدتی و سیاسی دفتر فرماندهی کل قوا سخنران مراسم است گفت: مهمان ویژه اجلاسیه شیخ احمد عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین خواهد بود و در حین برگزاری مراسم پیکر پاک و مطهر شهید گمنام زینت بخش مراسم خواهد شد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1515746
ارسال نظر
نظرات