شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 16:00 منتشر شده در مورخ: 1398/06/04 شناسه خبر: 1516020
فرماندار شهرستان جاجرم:

۴۵ پروژه با اعتبار ۲۴ میلیارد تومان در جاجرم به بهره‌برداری می‌رسد

۴۵ پروژه با اعتبار ۲۴ میلیارد تومان در جاجرم به بهره‌برداری می‌رسد
فرماندار شهرستان جاجرم گفت: در هفته دولت تعداد 45 پروژه با اعتبار 24 میلیارد و 854 میلیون تومان در شهرستان جاجرم افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر اترک، رضا آذری، فرماندار شهرستان جاجرم در نشست خبری با خبرنگاران شهرستان  که به مناسبت هفته دولت اظهارکرد: در هفته دولت سال 98 با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خراسان شمالی به صورت متمرکز تعداد 45 پروژه با اعتبار 24 میلیارد و 854 میلیون تومان  افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

وی با بیان اینکه جاجرم در راه توسعه است اظهار کرد:در یک سال گذشته شاهد رشد شاخص های توسعه در زمینه های مختلف در شهرستان بوده ایم و با هدف گذاری انجام شده و مدیریت جهادی و کارعملیاتی توانستیم به بسیاری از اهداف  با همراهی همه مدیران دستگاه های اجرایی و حمایت مردم برسیم.

آذری با اشاره به اینکه یکی از پروژه هایی که کاملا در شهرستان متوقف شده بود محور میامی به جاجرم بودف افزود: خوشبختانه با پیگیری های صورت گرفته و نظر مساعد استاندار این پروژه تعیین تکلیف شد و منجر به توافق نهایی با وزارت راه و شهرسازی شد و در حال حاضر این پروژه در مرحله تجهیز کارگاه است که به زودی عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

فرماندار شهرستان جاجرم در ادامه گفت: یکی دیگر از مطالبات مردم شهرستانهای جاجرم و گرمه در چند سال گذشته تعیین مرز سیاسی دو شهرستان بوده که خوشبختانه در جلسه ای که باحضور مدیر کل تقسیمات سیاسی وزارت کشور و فرمانداران در استان انجام شد تعیین تکلیف شد و به زودی محدوده سیاسی دو شهرستان ابلاغ می شود.

وی با بیان اینکه یکی از پروژه های مهم نیمه تمام شهرستان جاجرم  تکمیل فاز دو بیمارستان جواد الائمه (ع)بوده است، گفت: خوشبختانه در راستای خدمت رسانی دولت تدبیر و امید  به مردم این پروژه نیز  با اعتباری بالغ بر شش میلیارد تومان تکمیل گردید  و بزودی افتتاح خواهد شد و مورد استفاده مردم شریف قرار خواهد گرفت.

مقام عالی دولت در شهرستان جاجرم خاطرنشان کرد: در راستای رونق تولید و تحقق شعار سال کارخانه تولید شمش آلومینیوم به بهره برداری رسید و با راه اندازی این پروژه به صورت مستقیم برای هزار نفر ایجاد شغل شد که گام موثری برای رونق اقتصادی شهرستان و استان است.

انتهای پیام /

https://www.dana.ir/1516020
ارسال نظر
نظرات