شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 18:26 منتشر شده در مورخ: 1398/06/08 شناسه خبر: 1517079
امام جمعه بجنورد:

شفافیت مالی مجموعه های اقتصادی مانع فساد می شود

شفافیت مالی مجموعه های اقتصادی مانع فساد می شود
امام جمعه بجنورد گفت: شفافیت امور مالی در مجموعه‌های اقتصادی و نهادهای اجرایی می‌تواند مانع از بروز فساد در جامعه شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر اترک، حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی، امام جمعه بجنورد در خطبه های این هفته نماز جمعه در محل مصلی امام خمینی(ره) بجنورد اظهار کرد: مبارزه با فساد به‌صورت حزبی و جانب‌دارانه، فاقد ارزش است.

حجت الاسلام یعقوبی با اشاره به اهمیت امر به معروف و نهی از منکر در جامعه ، بزرگترین امر به معروف را حمایت از نظام دانست و گفت: باید جلوی کسانی که در مقابل نظام اسلامی سنگ اندازی می کنند گرفته شود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی خراسان شمالی افزود:  متأسفانه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه فراموش‌شده درحالی‌که می‌توان با امربه‌معروف و نهی از منکر از مفاسد جلوگیری کرد.

وی مقابله با فساد مدیریتی و اداری را نتایج اجرای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه خواند.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی با اشاره به آغاز ماه محرم گفت: محرم زمانی مناسب برای خروج افراد جامعه از گناهان و حرکت به‌سوی خوبی‌ها است.

وی به وجود برخی مشکلات در هیات داری‌ها و برگزاری مراسم عزا نیز اشاره کرد و گفت: گرانی برخی از کالاهای مورد مصرف در هیات های مذهبی، سختی‌هایی را بر گردانندگان این مراسم‌ها ایجاد کرده که مسئولان باید برای رفع آنان اقدام لازم را انجام دهند.

وی همچنین به حرکت های اخیر رژیم صهیونیستی در حمله به سوریه و لبنان اشاره کرد و گفت: اسرائیل در حال بازی با آتش است و می خواهد خودی نشان دهد در حالی که امروز جبهه مقاومت اسلامی اگر اراده کند می تواند او را سر جای خود بنشاند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1517079
ارسال نظر
نظرات