شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 11:46 منتشر شده در مورخ: 1398/06/10 شناسه خبر: 1517504
معاون توسعه مشارکت‎های مردمی کمیته امداد البرز؛

313 بسته ارزاقِ "رسم ابرار" بین سادات نیازمند کمیته امداد توزیع شد/ تهیه سبد تحصیلی 400 هزار تومانی برای دانش‎آموزان در جشن عاطفه‎های البرز

313 بسته ارزاقِ "رسم ابرار" بین سادات نیازمند کمیته امداد توزیع شد/ تهیه سبد تحصیلی 400 هزار تومانی برای دانش‎آموزان در جشن عاطفه‎های البرز
رضا لشینی گفت: جشن عاطفه ها از 7شهریور 98 آغاز شده و تا 31 شهریور و نیمه اول مهر ماه در بین دانش آموزان سراسر کشورفعال است و شهروندان و مدارس در این جشن مشارکت خواهند کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ معاون توسعه مشارکت‎های مردمی کمیته امداد البرز در گفتگو با خبرنگار تیتریک، گفت: در راستای اجرای طرح رسم ابرار 313 بسته ارزاق با قیمت 80 میلیون توسط بین خانواده سادات زیرمجموعه کمیته امداد .در حال توزیع است

رضا لشینی همچنین درباره پویش جشن عاطفه‎ها افزود: از 7شهریور این برنامه در استان البرز آغاز شده و تا 31 شهریور و نیمه اول مهر ماه در بین دانش‎آموزان سراسر کشورفعال است و شهروندان و مدارس در این جشن مشارکت خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه صنوف مختلف، مراکز تجاری، خیرین و ... از ابتدای شهریور ماه با تعامل با کمیته امداد کمک های ود را به دانش آموزان نیازمند آغاز کرده اند، اظهار داشت: 7 شهریور ماه در پایگاه های اصلی، و 8 شهریور ماه در مصلی های نماز جمعه کمک های مردم جمع آوری شد. 
 
لشینی شعار جشن عاطفه‎ها را "با رنگ مهر رویایی بسازیم" عنوان و تصریح کرد: روز چهارشنبه 10 مهرماه کلیه مدارس کشور میزبان جشن عاطفه خواهند بود و پیش  بینی شده است برای هر دانش آموز یک سبد تحصیلی به ارزش 400 هزار تومان فراهم شود. 
 
وی با اشاره به اینکه 110 پایگاه در مصلی های نماز جمعه، مساجد و پایگاه های مستقر در سطح شهر اقدام به جمع آوری کمک ها کردند، گفت: کمک به ساخت مدارس آسیب دیده در سیل، تهیه بسته تحصیلی دانش آموزان و پویش هر کاسب یک دانش آموز از جمله اهداف جشن عاطفه ها در سال 98 است. 
 
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان البرز در خاتمه خاطر نشان داشت: درآمدهای نقد و کالا  سال 97 جمع آوری شده در جشن عاطفه ها، 54 میلیارد ریال در قالب دفاتر کمیته امداد و 13 میلیارد ریال از طریق مراکز نیکوکاری بود. 

انتهای پبام/

 

https://www.dana.ir/1517504
ارسال نظر
نظرات