شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 15:13 منتشر شده در مورخ: 1398/06/12 شناسه خبر: 1518304

خراسان شمالی جایگاه سوم المپیاد ورزشی جودو کشور را از آن خود کرد

خراسان شمالی جایگاه سوم المپیاد ورزشی جودو کشور را از آن خود کرد
سرمربی تیم جودو خراسان شمالی در المپیادهای استعدادهای برتر ورزشی کشور گفت: این مسابقات با حضور 32 تیم از سراسر کشور برگزار شد که خراسان شمالی با کسب یک مدال طلا، یک مدال نقره و چهار برنز در جایگاه سوم کشوری ایستاد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی مهنانی، سرمربی تیم جودو خراسان شمالی در المپیادهای استعدادهای برتر ورزشی کشور در گفتگو با خبرنگار عصراترک اظهار کرد: دومین دوره از المپیاد در رشته جودو از تاریخ هشتم تا یازدهم شهریور ماه در یزد برگزار شد.

سرمربی تیم جودو خراسان شمالی اضافه کرد: این مسابقات با حضور 32 تیم از سراسر کشور و در هر وزن با حضور 35 جودوکار برگزار شد.

وی با بیان اینکه از خراسان شمالی یازده ورزشکار در این دوره از مسابقات حضور پیدا کردند، گفت: علی محمد قربانی در وزن 34 کیلوگرم مدال طلا، امیرحسین ولی زاده در وزن 66 کیلوگرم مدال نقره و محمد حسین مهنانی در وزن 81+کیلوگرم، سیدحبیب مهنانی در وزن 50-، مجید وحدانی در وزن 55-، ابوالفضل عفتی در وزن 60-، موفق به کسب مدال برنز شدند.

مهنانی خاطر نشان کرد: خراسان رضوی، تهران و خراسان شمالی به ترتیب جایگاه های اول تا سوم این دور از مسابقات را از آن خود کردند.

وی افزود: تیم خراسان شمالی با سرمربی اینجانب، مربی، محمد حسین پور و سرپرستی علیرضا امین پور در دومین دوره از المپیاد های ورزشی کشور شرکت کردند.

انتهای پیام/ 

 

https://www.dana.ir/1518304
ارسال نظر
نظرات