شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 11:03 منتشر شده در مورخ: 1398/06/13 شناسه خبر: 1518454
معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف البرز:

برگزاری طرح بصیرت عاشورایی در 50 بقعه استان البرز/ برای نخستین بار اوقاف البرز 14 زندانی غیر عمد را آزاد کرد

برگزاری طرح بصیرت عاشورایی در 50 بقعه استان البرز/ برای نخستین بار اوقاف البرز 14 زندانی غیر عمد را آزاد کرد
حجت الاسلام حسین قبادی گفت: همزمان با ماه محرم طرح بصیرت عاشورایی در بیش از 50 بقعه استان البرز در حال اجرا است و برگزاری جلسات گفتمان دینی، کارگاه ها و خیمه های معرفتی، پاسخ به شبهات دینی، سوالات جوانان و حضور مبلغن بومی از جمله برنامه های زیر مجموعه این طرح خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه البرز به مناسبت ماه محرم در جمع خبرنگاران گفت: فرهنگ حسینی و سبک زندگی عاشورایی یکی از محورهای اساسی و مورد نیاز جامعه است، از زمان قیام امام حسین (ع) تا کنون، بزرگترین منکر ظلم است و امروز انقلاب و ملت ایران مورد هجمه طاغوتیان قرار گرفته است زیرا کشور ما در برابر کدخدای جهان ایستادگی کرد. 

حجت الاسلام حسین قبادی به ظلم صهیونیست، مرتجعین، سرمایه داران و استکبار اشاره کرد و افزود: امروز انقلاب اسلامی در تداوم حرکت اعتراضی امام سوم شیعیان راه ظلم ستیزی و عدالت محوری را در پیش گرفته است، همچنین امپراطوری تبلیغاتی علیه اعتقادات دینی قد علم کرده است در نتیجه رسانه ها باید در برابر این اقدام دشمن بایستند. 
 
وی رسانه ها را قلم جبهه حق دانست و اظهار داشت: همزمان با ماه محرم طرح بصیرت عاشورایی در بیش از 50 بقعه استان البرز در حال اجرا است و برگزاری جلسات گفتمان دینی، کارگاه ها و خیمه های معرفتی، پاسخ به شبهات دینی، سوالات جوانان و حضور مبلغن بومی  از جمله برنامه های زیر مجموعه این طرح خواهد بود. 
 
حجت الاسلام قبادی تصریح کرد: طرح شمیم در راستای حمایت از گروه های فعال و هیئت های مذهبی در ماه محرم و صفر با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی استان البرز برگزار می شود و نمایشگاهی با این عنوان در امام زادگان در حال اجرا است. 
 
وی به برگزاری طرح رهروان زینبی ویژه بانوان در بقاع شاخص استان اشاره کرد و گفت: مجالس روضه، عزاداری و سخنرانی بر اساس نیات واقفین در البرز اجرایی خواهد شد و رسیدگی به فقرا و آزادسازی زندانیان در دستور کار است. 
 
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه البرز در خاتمه با اشاره به اینکه برای نخستین بار در البرز 14 زندانی غیر عمد آزاد شدند، خاطر نشان داشت: همچنین موکب های استان و مراکز فرهنگی – دینی استان در مسیر کربلا و نجف اشرف برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی مستقر خواهند شد.  
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1518454
ارسال نظر
نظرات