شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 12:34 منتشر شده در مورخ: 1398/06/13 شناسه خبر: 1518492
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان شمالی:

مدرسه جدید منطقه گلستان با 9 کلاس درس ۲۰ شهریور به بهره‌برداری می‌رسد

مدرسه جدید منطقه گلستان با 9 کلاس درس ۲۰ شهریور به بهره‌برداری می‌رسد
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان شمالی گفت: براساس موعد تعیین شده یک مدرسه 9 کلاسه در منطقه گلستان شهر بجنورد تا بیستم شهریور ماه جاری آماده بهره برداری است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امین فلاح، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک اظهار کرد: گلستان شهر بجنورد در سال تحصیلی گذشته با یک مدرسه 12 کلاسه و سه مدرسه 6 کلاسه به دانش آموزان خدمات آموزشی ارائه می شد.

وی ادامه داد: مدرسه‌ای با 9 کلاس درس در این شهرک از چند سال قبل در مرحله عملیاتی و اجرایی قرار گرفته بود و با 50 درصد پیشرفت فیزیکی به دلیل مواجه با کسری اعتبار به حالت بلاتکلیف رها شده بود.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اضافه کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته در  سال 97 و گفتگو از محل اعتبارات ملی، تامین اعتبار انجام گرفت و اکنون این ساختمان آموزشی با 9 کلاس درس در مرحله بهره برداری قرار دارد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: براساس موعد تعیین شده این مدرسه تا روز 20 شهریور آماده بهره برداری است و مشکل دانش آموزان برای سال تحصیلی جاری به صورت موقت رفع خواهد شد.

فلاح اضافه کرد: باتوجه به اینکه آمار دانش آموزان در شهرک گلستان شهر در حال افزایش است، نیاز به ساخت فضای آموزشی جدید احساس می شود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1518492
ارسال نظر
نظرات