شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 11:05 منتشر شده در مورخ: 1398/06/15 شناسه خبر: 1519007
رئیس سازمان آتش نشانی زاهدان خبر داد

آماده باش 160 آتش نشان برای تامین ایمنی مراسمات عزاداری در زاهدان

آماده باش 160 آتش نشان برای تامین ایمنی مراسمات عزاداری در زاهدان
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان گفت: 160 نفر از پرسنل این سازمان در شب های عزاداری سرور و سالار شهیدان در آماده اش کامل برای تامین ایمنی مراسمات عزاداری به سر می برند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ خسرو سراوانی در گفت و گو با عصرهامون، گفت: با توجه به فرارسیدن ایام محرم و برگزاری مراسم عزاداری در تکایا، حسینیه ها و هسته مرکزی شهر، 12 ایستگاه آتش نشانی با 160 نفر نیرو برای تامین ایمنی مردم در این مراسمات در حالت آماده باش کامل هستند.


وی افزود: پرسنل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی زاهدان با حضور و نظارت مستقیم مسئولان، کارشناسان و فرماندهان در اماکن و مراسم عزاداری با تمام توان فنی و عملیاتی خود امسال نیز از ابتدای محرم تا پایان مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی مستقر بوده و مانند هر سال، نهایت تلاش خود را برای تامین ایمنی عزاداران حسینی در این شهر به کار می گیرد.

سراوانی با اشاره به بازدید و سرکشی های مداوم و پیشگیرانه کارشناسان این سازمان از سطح ایمنی هیئات و اماکن مذهبی زاهدان، ادامه داد: در شب های عزاداری خودروهای اطفاء حریق نیز در نقاط از پیش تعیین شده مستقر می شوند تا در صورت نیاز به حضورشان در هر نقطه ای، در کمترین زمان ممکن ارائه خدمت داشته باشند.

رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری زاهدان در خصوص تدابیر اندیشیده شده برای تامین ایمنی مراسم عزاداری در روزهای تاسوعا و عاشورا در این شهر نیز گفت: با هدف برنامه ریزی برای ارائه هرچه بهتر خدمات، مسیر مراسمات جهت استقرار نیروها و پوشش دهی ایمنی در اماکن از پیش تعیین شده و دیگر مکان های شلوغ به ویژه در این 2 روز، مورد بازدید قرار گرفته است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1519007
ارسال نظر
نظرات