شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 14:04 منتشر شده در مورخ: 1398/06/15 شناسه خبر: 1519057
مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان خبر داد

شعار سال جدید تحصیلی؛ مدرسه صالح در گام دوم انقلاب

شعار سال جدید تحصیلی؛ مدرسه صالح در گام دوم انقلاب
مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان، شعار سال تحصیلی 99-98 را «مدرسه صالح در گام دوم انقلاب» اعلام کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرآت، محمد دستورانی، مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان، شعار سال 99-98 این اداره‌کل را «مدرسه صالح در گام دوم انقلاب» اعلام کرد و اظهار داشت: با فرمایش مقام معظم رهبری در اردیبهشت‌ماه سال 1396، سند 2030 برای همیشه در نطفه خفه شد و اجرای آن در کشور و استان سمنان محلی از اعراب ندارد.

دستورانی با تأکید بر این که بارها اعلام کرده‌ایم که در قول و عمل در تکاپوی اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش هستیم گفت: این سند امضای نظام را به همراه دارد و اجرای آن از فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

وی معلمان و محصلان را از ولایت‌مدارترین، انقلابی‌ترین و نجیب‌ترین اقشار جامعه و موثر در شکل‌گیری و صیانت از انقلاب اسلامی توصیف کرد و گفت: این قشر همواره به گذشته خود افتخار می‌کنند و با امید به آینده در گام دوم انقلاب، با اراده‌ای راسخ‌تر به رسالت خود عمل خواهند کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان در ادامه با تأکید بر این که بی‌سوادی و کم‌سوادی باید به عنوان یک آسیب مهم اجتماعی در استان تلقی شود گفت: برای تبدیل این آسیب اجتماعی به یک سرمایه اجتماعی لازم است بخشی از اعتبارات مربوط به آسیب‌های اجتماعی استان به حوزه سوادآموزی اختصاص داده شود.

وی افزود: اعتبارات مذکور می‌تواند در فرایند شناسایی، جذب، نگهداشت و برگزاری کارگاه‌ها و ورکشاپ‌های مشاوره‌ای هزینه شود.

https://www.dana.ir/1519057
ارسال نظر
نظرات