شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 11:05 منتشر شده در مورخ: 1398/06/16 شناسه خبر: 1519276
در سایه ولنگاری مدیران ارشد آموزش و پرورش

اجرای سند ننگین ۲۰۳۰ در سیرجان/ تربیت غربی در شأن دارالولایه سیرجان نیست

اجرای سند ننگین ۲۰۳۰ در سیرجان/ تربیت غربی در شأن دارالولایه سیرجان نیست
هفته گذشته یک دوره آموزشی در خصوص سند ۲۰۳۰ در سایه غفلت مسئولین آموزش و پرورش سیرجان برای مدیران و معلمان مدارس سیرجان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان؛ هفته گذشته یک دوره آموزشی در خصوص سند ۲۰۳۰ در سایه غفلت مسئولین آموزش و پرورش سیرجان برای مدیران و معلمان مدارس سیرجان برگزار شد.

این دوره توسط شخصی که از طرف وزارتخانه مامور به برگزاری دوره در شهرستان‌های استان کرمان با عنوان دوره های ضمن خدمت با موضوع پرخاشگری در بین دانش آموزان بود برگزار شد.

اما واقعیت این است که وزارتخانه به دنبال پیاده‌سازی سند ۲۰۳۰ در مدارس شهرستان های استان کرمان است و در حال حاضر این دوره در دو شهر سیرجان و رفسنجان اجرایی شده است.

حال باید مدیران آموزش و پروش سیرجان در خصوص برگزاری چنین دوره هایی که بارها مقام معظم رهبری در خصوص سند ۲۰۳۰ و آسیب های فرهنگ غربی بر فرهنگ اسلامی ما تذکر دادند پاسخگو باشند.

شایسته نیست مسئولان ارشد آموزش و پرورش مروج این فرهنگ مبتذل غربی در شهر دارالولایه سیرجان باشند؛ همچنین ضروری است آموزش و پرورش استان هر چه سریع‌تر نسبت به عدم برگزاری این دوره ها در دیگر شهرستان های استان اقدام کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1519276
ارسال نظر
نظرات