شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 12:47 منتشر شده در مورخ: 1398/06/16 شناسه خبر: 1519340
مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان خبر داد؛

اعزام ۶ هزار نفر جهادگر به مناطق محروم کرمان در تابستان ۹۸

اعزام ۶ هزار نفر جهادگر به مناطق محروم کرمان در تابستان ۹۸
مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان گفت: در حال حاضر ۱۲۰ گروه جهادی در سطح استان وجود دارد و پیش بینی می‌شود بیش از ۶ هزار نفر طی تابستان امسال در مناطق مختلف اعزام شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان؛ ناصر بهروز مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان گفتگو با خبرنگار اعزام شده به منطقه هیرگلو از توابع شهرستان رودبار جنوب گفت: در حال حاضر ۱۲۰ گروه جهادی در سطح استان وجود دارد و پیش بینی می‌شود بیش از ۶ هزار نفر طی تابستان امسال در مناطق مختلف اعزام شوند.

بهروز با بیان این که بیش از ۱۲۰ پروژه درتابستان امسال برنامه ریزی شده است، ادامه داد : شناسایی مشکلات و نیازمندی‌های هر منطقه در گام نخست در برنامه گروه‌های جهادی است ضمن این که اولویت بندی فعالیت های بسیج توانمند سازی مناطق محروم است از این رو در عرصه‌های بهداشت ودرمان، فرهنگی، آموزشی و عمرانی نیز فعالیت داریم.

بهروز در ادامه فعالیتهای جهادی اظهار داشت:  دو نوع گروه جهادی داریم بعضی از اعضای این گروه‌های جهادی از مردمان و دانشجویان آن روستا هستند و برخی دیگر نیز از گروه‌ها جهادی بسیج دانشجویی هستند که هجرت می‌کنند از این رو دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی، شهید باهنر، آزاد، شهید چمران، فرهنگیان و ولیعصر رفسنجان متناسب با نیاز‌های منطقه هدفی که از قبل شناسایی شده اردوی جهادی را  برگزار می‌کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در حال حاضر  بیش از ۱۵۰ دانشجوی دانشگاه آزاد کرمان، فرهنگیان و شهید باهنر در مناطق محروم رودبارجنوب به فعالیت‌های عمرانی، فرهنگی و پزشکی مشغول هستند.

انتهای پیا/

 

https://www.dana.ir/1519340
ارسال نظر
نظرات