شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 12:46 منتشر شده در مورخ: 1398/06/16 شناسه خبر: 1519351
نماینده ولی فقیه در سپاه سیرجان:

اساس جلسات عزای حسینی شریعت و مسیر اهل بیت (ع) است/ با حمایت از ولی امر مسلمین حسرت قبول امان نامه بر دل دشمنان می ماند

اساس جلسات عزای حسینی شریعت و مسیر اهل بیت (ع) است/ با حمایت از ولی امر مسلمین حسرت قبول امان نامه بر دل دشمنان می ماند
نماینده ولی فقیه در سپاه سیرجان گفت: وظیفه خود می‌ دانیم با تأسی از علمدار کربلا، تا آخرین لحظه از پرچم حسینی محافظت کرده و حسرت قبول امان‌ نامه را بر دل دشمنان ولی فقیه بگذاریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نماینده ولی فقیه در سپاه سیرجان درگفتگو با خبرنگار راه آرمان اظهار داشت: عاشورای بدون حماسه، عزت، تفکر، اندیشه، معرفت و امر به معروف و نهی از منکر نمایشی ناقص از این واقعه و انقلاب عظیم است از این رو ظیفه ما این است که در ماه محرم درس مهم و بزرگ امر به معروف و نهی از منکر را تبیین کرده و بستر مناسب را در جامعه به ویژه در بین جوانان ایجاد کنیم.

وی افزود: وظیفه خود می‌ دانیم با تأسی از علمدار کربلا، تا آخرین لحظه از پرچم حسینی محافظت کرده و حسرت قبول امان‌ نامه را بر دل دشمنان ولی فقیه بگذاریم و فریاد رسای «هیهات منّا الذله» را به گوش عالمیان رسانیم.

حجت الاسلام و المسلمین محمدی عنوان کرد: فضای جلسات اقامه عزای سیدالشهدا (ع) فضایی مقدس و مطهر است، فضای نزول ملائکه است، فضایی که موجب تطهیر قلوب و غبارروبی جان­ها از گَرد دنیا و معاصی می شود.

نماینده ولی فقیه در سپاه سیرجان در خصوص برگزاری جلسات عزای امام حسین(ع) گفت: چهارچوب جلسات عزای حسینی، شریعت و مسیر اهل بیت (ع) است از این رو برخود لازم می‌ دانیم از هرگونه انحراف از این مسیر در شعر، سبک و سایر ابزارهای هنری جلوگیری کنیم.

وی در ادامه یادآور شد: اسلامِ امام حسین(ع)، اسلامِ سیاست و مجاهدت و اسلامِ جان دادن برای استقرار حکومت الهی است، مرام ما این است که ضمن پرهیز از ورود به دعواهای جناحی، سلیقه­ ای و توهین به افراد، با تبیین شاخصه ­های حرکت سیاسی امام حسین (ع) و استفاده از این مضامین در اشعار، بر بصیرت و شناخت مخاطبین افزوده و اذهان را برای تشخیص حق از باطل و تفکیک ایمان از نفاق هدایت کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین محمدی مطرح کرد: طلیعه نورحسینی در تمام دنیا قابل رؤیت است و امروز بیش از پیش حقیقت عاشورا و مکتب اهل‌بیت (ع) متجلی شده و جان‌ های تشنه را به سوی کربلا می‌ کشاند.

نماینده ولی فقیه در سپاه سیرجان ادامه داد: نهضت میلیونی زیارت اربعین حسینی و سانسورخبری غرب، نشان از این حقیقت دارد و اقدام به عزاداری ­های وهن ­آلود چون قمه‌زنی که اساسی در دین ندارد، زمینه کراهت و دوری قلب­ها را از نور سیدالشهدا (ع) فراهم می­ کند و این ظلمی نابخشودنی است.

وی در خاتمه تاکید کرد: ضمن برائت از عاملان اصلی و مزدوران انگلیسی، آن تعداد از محبین امام حسین(ع) را که از روی عدم آگاهی تحت تأثیر القائات شیطانی رسانه ه­ای معاند قرار گرفته‌اند، به هوشیاری و توجه به عواقب این عمل ناپسند دعوت می‌ کنیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1519351
ارسال نظر
نظرات