شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 21:09 منتشر شده در مورخ: 1398/06/16 شناسه خبر: 1519475
جانشین فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی خبر داد:

کشف ۱۳۰ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در قوچان

کشف ۱۳۰ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در قوچان
جانشین فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی از کشف۱۳۰دستگاه استخراج ارز دیجیتال به ارزش۳۱میلیارد ریال در شهرستان قوچان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس، ابراهیم قربان زاده، جانشین فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی در جمع خبرنگاران با تشریح این خبر گفت:در پی کسب خبری مبنی بر انبار دستگاه های تولید ارز دیجیتال در انباری در یکی از مناطق شهرستان، پیگیری موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان قوچان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از بررسی و تائید صحت خبر و هماهنگی با مقام قضایی، به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از این انبار تعداد۱۳۰ دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق را کشف کردند.

قربان زاده با اشاره به دستگیری یک متهم در این زمینه و معرفی این فرد به مراجع قضائی به منظور سیر مراحل قانونی، بیان داشت: ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان ۱۳ میلیارد ریال برآورد شده است.

جانشین فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی ضمن تقدیر از همکاری و تعامل سازنده مردم با پلیس، تاکید کرد:ازشهروندان عزیز تقاضا داریم برای کمک به اقتصاد و آرامش و خصوصا امنیت جامعه، در صورت اطلاع از این گونه موارد،  بلافاصله مراتب را از طریق تماس با شماره تلفن۱۱۰ به پلیس اطلاع رسانی کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1519475
ارسال نظر
نظرات