شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 19:16 منتشر شده در مورخ: 1398/06/16 شناسه خبر: 1519504
رئیس سابق دادگستری لرستان:

آمار بالای بیکاری در لرستان زجر آور است/حل مشکلات سرمایه گذاری

آمار بالای بیکاری در لرستان زجر آور است/حل مشکلات سرمایه گذاری
رئیس سابق دادگستری لرستان با بیان اینکه آمار بالای بیکاری در لرستان زجر آور است گفت: مدت زمان رسیدگی به پرونده‌ها 2 ماه است و متوسط پرونده‌های وارده در لرستان 100 پرونده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیرافلاک جعفر بدری عصر امروز در مراسم معارفه رئیس جدید دادگستری لرستان که در سالن اجتماعات جهاد کشاورزی برگزار شد اظهار داشت: در طول این سالها در استان لرستان، مجموعه عواملی دست به دست هم دادند که دلگرم شویم و با انگیزه برای خدمت رسانی به مردم در دستگاه قضا خدمت کنیم؛ روند کار دستگاه قضایی در استان لرستان رضایت بخش است و ما توانستیم تا جایی که قانون اجازه می دهد، عدالت را برقرار کنیم.

وی با اشاره به اینکه اولویت ما بهداشت روانی کارکنان در دستگاه قضا و ادارات است افزود: مدیر باید با اعتماد به نفس کار کند و بداند که در مقابل رسیدگی های قضایی که انجام می دهد، اعمال نفوذها در وضعیت شغلی وی اثرگذار نیست.

رئیس سابق دادگستری لرستان با تاکید بر اینکه پرونده های اخیر در دستگاه قضایی با حساسیت فوق العاده ای بررسی شده است عنوان کرد: پرونده ها و تک تک اتهامات را بررسی کردیم و سپس دستور احضار دادی؛ دستگاه قضایی از جریان های سیاسی فاصله گرفته و در انتخابات های مختلف در این سالها، هر جا دستگاه قضا با بخش های مختلفی از جمله انتظامی و امنیتی با هم کار کردند امنیت برقرار شد.

وی از آمار بالای بیکاری در لرستان خبر داد و گفت: آمار بالای بیکاری در لرستان زجر آور است و هنوز آمار بیکاری در رتبه دوم و یا سوم کشور است که اقداماتی انجام شد و ستاد اقتصاد مقاومتی را فعال کردیم و برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی اقداماتی صورت گرفت و تنها دستگاهی که در این راستا از واحدها پشتیبانی کرد، دستگاه قضایی بود.

بدری با اشاره به اینکه در لرستان نیاز به امنیت سرمایه گذاری است تصریح کرد: نباید فقط مسائل فیزیکی سرمایه گذاران برطرف شود چرا که خطرهای زیادی جلوی آنهاست و باید امنیت مورد نیاز برای آنها ایجاد شود تا برای تولید قدم بردارند.

وی حمایت و پشتیبانی از مدیران را ضروری دانست و افزود: چرا مدیر اجازه می دهد در حوزه کاری خود اتفاقی رخ دهد که بعدا به دستگاه قضایی کشیده شود و علت این است که مدیر برای حفظ پست و سمت خود ملاحضه کاری می کند که اگر انجام ندهد تهدید می شود و متاسفانه این سیستم غلط است و می طلبد با پشتیبانی لازم از مدیران، آنها با شجاعت در راستای وظیفه خود اقدام کنند.

رئیس سابق دادگستری لرستان خاطرنشان کرد: کوتاهترین زمان رسیدگی به پرونده ها در لرستان دو ماه است و متوسط پرونده های وارده 100 پرونده است که در این راستا تلاش هایی صورت گرفته است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1519504
ارسال نظر
نظرات