شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 11:53 منتشر شده در مورخ: 1398/06/17 شناسه خبر: 1519637
سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان رفسنجان خبر داد؛

کشف یک محموله کالای قاچاق به ارزش ۸ میلیارد ریال در رفسنجان

کشف یک محموله کالای قاچاق به ارزش ۸ میلیارد ریال در رفسنجان
سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان رفسنجان گفت: یک محموله با انواع کالای قاچاق به ارزش ۸ میلیارد ریال در طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز در شهرستان رفسنجان کشف شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان؛ سرهنگ محمد مهدی کریمی با اشاره به کشف یک محموله کالای قاچاق به ارزش ۸ میلیارد ریال در رفسنجان،گفت: در اجرای طرح مبارزه با کالای قاچاق و ارز ماموران پلیس این فرماندهی، حین گشت زنی در سطح شهرستان به یک دستگاه خودروی اتوبوس پاکستانی مشکوک شدند و خودرو را متوقف کردند.

وی ادامه داد: ماموران با هماهنگی مقام قضایی خودرو را مورد بازرسی قرار دادند که مقادیر ۱۹۱۹ کیلو البسه، ۳۰۰ جفت کشف، ۱۲۰ عدد شلوار لی، ۲۴۰ عدد کاپیشن و مقادیری انواع البسه دست دوم را از این خودرو کشف کردند.

این مقام قضایی با بیان اینکه ارزش این محموله قاچاق کشف شده ۸ میلیارد ریال برآورد شده است، افزود: در این رابطه یک دستگاه خودرو توقیف و چهار نفر متهم دستگیر که پس ازتشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

سرپرست فرماندهی رفسنجان در پایان خاطر نشان کرد: همکاری مردم در ارائه گزارشات مربوط به قاچاق کالا در کنار تغییر رویکرد هموطنان عزیز از خرید کالاهای خارجی و روی آوردن به مصرف کالاهای داخلی می تواند از جمله دلایل قوی مبارزه با کالای قاچاق قلمداد شود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1519637
ارسال نظر
نظرات