شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 15:35 منتشر شده در مورخ: 1398/06/17 شناسه خبر: 1519739
فرماندار بروجرد:

53 درصد اعتبارات شهرستان بروجرد تخصیص داده شد

53 درصد اعتبارات شهرستان بروجرد تخصیص داده شد
فرماندار بروجرد گفت: 53 درصد اعتبارات شهرستان بروجرد در بخش های مختلف تخصیص داده شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ و به نقل از سفیر افلاک عبدالرحیم رحیمی ظهرامروز در جلسه ستاد مدیریت بحران که در فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: از اعتبارات در نظر گرفته شده، تاکنون 53 درصد اعتبارات شهرستان بروجرد تخصیص داده شده است.

 

وی با اشاره به مدیریت بحران اضافه کرد: در مدیرت بحران برای هر اداره یک وظیفه تعیین و مشخص شده و ضروری است تا در بحران ها از همه امکانات دولتی و غیر دولتی در اختیار ستاد مدیریت بحران قرار گیرد تا بتوان در راستای رفع مشکلات اقداماتی را انجام داد.

 

رحیمی تصریح کرد: سیل امسال یک تجربه بود و باید از آن درس بگیریم و هر جایی که مشکلی وجود دارد قبل از بروز مشکل، نواقص برطرف شود.

 

در ادامه مسعود فلاح معاون فرماندار بروجرد گفت: قبل از وقوع سیل امسال اطلاع رسانی های لازم صورت گرفت اما به دلیل عدم زیر ساخت های مناسب مشکلاتی رخ داد.

 

وی اضافه کرد: پنج ماه از سیل می گذرد اما بجز چند کار، اقدامی اساسی صورت نگرفته و این در حالیست که طبق اعلام سازمان هواشناسی امسال پاییز پر بارشی در پیش رو خواهیم داشت.

 

امین گودرزی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بروجرد افزود: سیل امسال 22 میلیارد تومان به زیرساخت ها خسارت وارد کرد که تاکنون یک میلیارد تومان برای ابنیه فنی اختصاص داده شده است.

 

عزت اله نباتی رئیس جهاد کشاورزی بروجرد گفت: 62 میلیارد تومان برآورد خسارت در بخش کشاورزی بروجرد صورت گرفته که نیمی از خسارتها در بخش زراعت بوده و در این راستا 2103 پرونده تشکیل شده است.

 

وی اضافه کرد: تاکنون در 137 روستایی که در سیل خسارت دیده اند، 253 میلیون تومان هزینه شده و 890 میلیون تومان به کشاورزان، خسارت وارد شده است.

 

علی محمدی مدیر امور آب منطقه ای بروجرد اضافه کرد: در راستای امور آب یک میلیارد و 500 میلیون تومان برای بروجرد مصوب شده است.

 

احمدی دبیر ستاد معین در بروجرد اظهار داشت: بعد از سیل فروردین ماه امسال 1400 منزل مسکونی که آسیب دیده بودند شناسایی شدند و تاکنون 180 فقره تسهیلات برای بازساری و مرمت پرداخت شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1519739
ارسال نظر
نظرات