شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 13:10 منتشر شده در مورخ: 1398/06/19 شناسه خبر: 1520080
رئیس پلیس راه مازندران:

کندوان و هراز بعد از ظهر امروز یک‌طرفه می‌شوند

کندوان و هراز بعد از ظهر امروز یک‌طرفه می‌شوند
رئیس پلیس راه مازندران گفت:جاده‌های کندوان و هراز به منظور تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، بعد از ظهر امروز همزمان با عاشورای حسینی یک‌طرفه می‌شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  علیرضا قدمی در گفت و گو با خبرنگار بلاغ اظهار کرد: محدودیت‌های ترافیکی به مناسبت عاشورای حسینی و همزمانی آن با روز‌های پایانی تعطیلات تابستانی که از روز یکشنبه ۱۷ شهریور در جاده‌های مازندران آغاز شد تا روز یکشنبه ۲۳ شهریور ماه ادامه دارد.

وی افزود: رفت و آمد همه وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ امروز سه‌شنبه ۱۹ شهریورماه (عاشورای حسینی)، تا ۲ بامداد روز بعد، از کرج به سمت شمال ممنوع است.

قدمی گفت: با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ امروز سه‌شنبه ۱۹ شهریورماه، تا ساعت ۲ بامداد روز بعد، از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

این مسئول افزود: آمد و شد همه وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ امروز سه شنبه ۱۹ شهریورماه (عاشورای حسینی) از رودهن به سمت شمال ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ امروز از آب‌اسک به سمت رودهن به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ممنوع بودن رفت و آمد تریلی‌ها کماکان از جاده هراز، گفت: آمد و شد کامیون و کامیونت‌ها به‌جز موادسوختی و فاسدشدنی که از ساعت ۱۲ روز یک‌شنبه ۱۷ شهریورماه ممنوع شده بود، از ساعت ۶ روز امروز سه شنبه ۱۹ شهریورماه تا ۲ بامداد روز شنبه ۲۳ شهریورماه نیز ممنوع خواهد بود.

قدمی افزود: آمد و شد همه وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز‌های جمعه و شنبه ۲۲ و ۲۳ شهریورماه تا ۲ بامداد روز‌های بعد، از رودهن به سمت شمال ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز‌های جمعه و شنبه ۲۲ و ۲۳ شهریورماه تا ساعت ۲ بامداد روز‌های بعد، از آب‌اسک به سمت رودهن به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

وی گفت: بحث ممنوع بودن رفت و آمد تریلی نیز از ساعت ۸ تا ۲۴ روز جمعه ۲۲ شهریور ماه امسال از جاده سوادکوه در دستور کار قرار دارد.

این مسئول افزود: در این مدت با توجه به دسته روی‌ها و برگزاری مراسم‌های عزاداری لازم است مسئولان هیات‌ها با پلیس راه هماهنگ باشند.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: رفت و آمد همه وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز‌های جمعه و شنبه ۲۲ و ۲۳ شهریورماه تا ساعت ۲ بامداد روز‌های بعد نیز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی افزود: با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز‌های جمعه ۲۲ و شنبه ۲۳ شهریور ماه تا ۲ بامداد روز‌های بعد از کرج به سمت شمال ممنوع است.

او گفت: رفت و آمد انواع وسایل نقیله در جاده کرج - چالوس از ساعت ۱۳ روز شنبه ۲۳ شهریور تا ۲ بامداد روز یکشنبه ۲۴ شهریورماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: جاده مرزن آباد به سمت کرج هم از ساعت ۱۷ روز شنبه ۲۳ شهریور تا ۲ بامداد روز یکشنبه ۲۴ شهریورماه یک طرفه است.

قدمی از رانندگانی که قصد تردد در جاده‌های مازندران را دارند، خواست: بارعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1520080
ارسال نظر
نظرات