شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 12:24 منتشر شده در مورخ: 1398/06/20 شناسه خبر: 1520305
معاون روابط عمومی سپاه نینوا تشریح کرد؛
ماجرای ضرب و شتم بانوی آمر‎به‎معروف گلستانی و دستگیری ضارب
معاون روابط عمومی سپاه نینوا گفت: بنا به درخواست های مردمی و بر اساس دستور دادستان بندرگز ، سازمان اطلاعات سپاه نینوا عاملین ضرب و شتم بانوی آمر به معروف بندرگزی را دستگیر و آنها را به مراجع قضایی تحویل داده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما،  علی خالقی درباره  ضرب و شتم بانوی آمر‎به‎معروف گلستانی و دستگیری ضارب در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد:  شامگاه جمعه ۱۵ شهریور بانوی آمر به معروف بندرگزی که به قصد شرکت در عزاداری از خیابان عبور می کرده در گوشه ای از خیابان با دو خانم بدحجاب روبرو می شود که مشغول آرایش بوده اند، این بانوی آمر به معروف هم بر اساس تکلیف دینی خود، با لحنی آرام، دوستانه و صمیمی به آنها می گوید خیابان جای اینکارها نیست و بهتر است اینکار را در خانه انجام دهید.

وی افزود: یکی از آن خانم ها در پاسخ به ایشان حمله کرده و شروع به فحاشی با صدای بلند می کند که این بانوی آمر به معروف جهت حفظ آبروی خود محل را ترک می کند ولی این خانم ها به دنبال وی رفته و در محل راه آهن بندرگز با ایشان درگیر شده و مجددا شروع به فحاشی با صدای بلند می کنند.

خالقی ادامه داد: برادر یکی از این خانم ها نیز خود را با موتور به محل رسانده و بدون سوال و آگاهی از اصل موضوع، اقدام به فحاشی ناموسی و بسیار رکیک میکند.

معاون روابط عمومی سپاه نینوا اضافه کرد: ماجرا به همینجا ختم نمیشود و بانوی آمر به معروف درست در مقابل چشمان فرزند خردسالش و در انظار عمومی مورد ضرب و شتم شدید این آقا قرار میگیرد.

خالقی در پایان اظهار کرد: بنا به درخواست های مردمی و دستور دادستان بندرگز ، سازمان اطلاعات سپاه نینوا وارد عمل شده و بعد از شناسایی این افراد اقدام به دستگیری و تحویل آنها به مراجع قضایی می کند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1520305
ارسال نظر
نظرات