شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 12:46 منتشر شده در مورخ: 1398/06/20 شناسه خبر: 1520313

توقیف کامیون حامل ۱۰ تن تخمه خارجی در دلیجان

توقیف کامیون حامل ۱۰ تن تخمه خارجی در دلیجان
فرمانده انتظامی استان مرکزی از توقیف یک دستگاه کامیون حامل ۱۰ تن تخمه خارجی قاچاق در عملیات پلیس شهرستان دلیجان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛سرهنگ حسن مفخمی شهرستانی فرمانده انتظامی استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ مبارزه با قاچاق را یکی از راه‌های مهم رونق تولید دانست و گفت: در راستای تحقق شعار امسال که رونق تولید نام‌گذاری شده مبارزه با قاچاق کالا در نیروی انتظامی تشدید یافته است.

شهرستانی با بیان اینکه قاچاق کالا صدمات جبران ناپذیری به حوزه‌های مختلف وارد می‌کند اظهار کرد: کالاهایی که بدون هویت گمرکی باشند به حوزه سلامت، تولید، اقتصاد، اشتغال و امنیت صدمه وارد می‌کند.

وی با قدردانی از مشارکت همه جانبه مردم در امر مبارزه با قاچاق ادامه داد: همکاری و هم‌سویی مردم در امر مبارزه با قاچاق قابل ستایش و در این راستا فضای این استان برای حمل کالای قاچاق ناامن است.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با تاکید بر مقابله قاطع با قاچاق بیان کرد: کالاهای خارجی که بدون پروانه گمرکی معتبر باشند به عنوان قاچاق توقیف می‌شود.

وی، از توقیف یک دستگاه کامیون حامل تخمه آفتابگردان قاچاق در عملیات پلیس شهرستان دلیجان خبر داد افزود: مأموران در بازرسی از کامیون موردنظر ۱۰ تن دخمه خارجی قاچاق فاقد مدارک معتبر گمرکی که با نظریه کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی ۳ میلیارد ریال ارزش‌گذاری شده است را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی خاطرنشان کرد: راننده این خودرو در این عملیات دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1520313
ارسال نظر
نظرات