شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 09:31 منتشر شده در مورخ: 1398/06/21 شناسه خبر: 1520342
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان‌جنوبی مطرح کرد؛

افزایش تعداد موکب‌های خراسان‌جنوبی برای پذیرایی از زائران پیاده‌روی اربعین/ پذیرایی از 30 هزار زائر در هر وعده

افزایش تعداد موکب‌های خراسان‌جنوبی برای پذیرایی از زائران پیاده‌روی اربعین/ پذیرایی از 30 هزار زائر در هر وعده
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان‌جنوبی گفت: در راستای حذف روادید و احتمال افزایش زائران پیاده‌روی اربعین تعداد موکب‌های خراسان‌جنوبی از 34 به 41 موکب جهت خدمات‌رسانی بهتر افزایش پیدا کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ موسی جوینده، رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خاورستان، اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود امسال با توجه حذف روادید برای زائران پیاده‌روی اربعین شاهد افزایش زائران باشیم.

تعداد موکب‌های خراسان‌جنوبی افزایش یافت

وی افزود: در این راستا تعداد موکب‌های خراسان‌جنوبی که برای پذیرایی از زائران در نظر گرفته شده از 34 به 41 موکب جهت خدمات‌رسانی بهتر افزایش پیدا کرده است.

اسکان 18 هزار زائر

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان‌جنوبی بیان کرد: پیش‌بینی شده امسال 18 هزار زائر را اسکان داده و در هر وعده برای 30 هزارزائر غذا طبخ شود.

جوینده اظهار کرد: استقرار اصلی موکب‌های خراسان‌جنوبی در شهر کاظمین است و علاوه بر این در شهرهای نجف، کربلا و مسیر نجف به کربلا موکب‌داران استان حضور خواهند داشت.

وی گفت: نیازمندی‌های عموم زائران پتو، زیرانداز، کولر، پنکه، گوشت، حبوبات و بسیاری از امکانات مختلف دیگر است که نیاز به توجه و کمک هم‌استانی‌ها برای تامین داریم.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان‌جنوبی بیان کرد: از 15 مهرماه موکب های استان در شهر کاظمین آماده خدمت‌دهی به زائران بوده و تا سه روز بعد از اربعین موکب‌ها در شهر کاظمین مستقر هستند.

جوینده گفت: تمام تلاش ما خدمت‌رسانی خوب به زائران ابا عبدالله‌الحسین علیه‌السلام است.

وی افزود: تعداد یک هزار خادم در 41 موکب از زائران پذیرایی خواهند کرد.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی بیان کرد: ماموریت ما تلاش برای رفع مشکلات و نیازمندی‌ها است ضمن اینکه تا کنون اقدامات خوبی در این خصوص انجام شده است.

شماره کارت اربعین اعلام شد

جوینده گفت: شماره کارت اربعین 6273811095667975 برای دریافت کمک‌های نقدی مردم در نظر گرفته شده است.

وی یادآور شد: کمک‌های غیر نقدی مردم مرکز استان در محل دفتر ستاد بازسازی عتبات عالیات استان واقع در خیابان مدرس 4 پلاک 28 و در شهرستان‌ها توسط مسئولان ستاد بازسازی عتبات در هر شهرستان جمع‌آوری خواهد شد.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان‌جنوبی ضمن قدردانی از همکاری همیشگی مردم استان برای بازسازی عتبات و پذیرایی از زائران پیاده‌روی اربعین، اظهار کرد: ان‌شاءالله امسال نیز مانند هر سال شاهد همکاری بسیار خوب هم‌استانی ها برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی باشیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1520342
ارسال نظر
نظرات