شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 17:15 منتشر شده در مورخ: 1398/06/20 شناسه خبر: 1520436
استاندار کرمانشاه:

خدمات‌دهی راه‌آهن کرمانشاه باید ارتقا یابد

خدمات‌دهی راه‌آهن کرمانشاه باید ارتقا یابد
استاندار کرمانشاه خواستار ارتقای خدمات‌دهی راه‌آهن کرمانشاه شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، هوشنگ بازوند عصر امروز چهارشنبه در نشستی با حضور مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: بحث راه آهن یکی از مطالبات جدی مردم بود که تحقق پیدا کرد، اما هنوز نواقصی دارد که لازم است نسبت به برطرف کردن آنها اهتمام ویژه داشته باشید.

وی به بیان مطالبات استان کرمانشاه از مدیز عامل راه آهن پرداخت و افزود:  سرعت حرکت قطار به دلایل فنی در بخشی از مسیر پایین است و کسی که قصد سفر دارد ترجیح می دهد با وسیله شخصی حرکت کند چرا که زودتر به مقصد می رسد.

استاندار کرمانشاه تعیین تکلیف مدیریت راه آهن کرمانشاه را از دیگر مطالبات به حق مردم استان دانست و گفت: بارها در این خصوص رایزنی های لازم صورت گرفته است و با توجه به اینکه طول مسیر ریلی استان کرمانشاه برای احداث اداره کل راه آهن مناسب است لذا امیدواریم هر چه زودتر اجرایی شود.

بازوند با اشاره به بازگشایی مرز خسروی و اینکه کرمانشاه یکی از مسیرهای اصلی عبور زوار به کربلا است، بیان داشت: انتظار داریم راه آهن کشور در این ایام خدمات رسانی ویژه ای را برای زوار اربعین در نظر گیرد و کمک‌ها در این راستا پررنگ تر باشد.

وی سرعت بخشیدن به روند احداث دهکده لجستیک غرب کشور را یکی دیگر از اولویت ها دانست و خواستار تعیین تکلیف آن شد و خاطرنشان کرد: مطالعات این پروژه انجام شده و کارهای خوبی صورت گرفته است که اگر اجرایی شود می تواند یکی از پروژه های تحول ساز در توسعه استان و کشور باشد.

استاندار کرمانشاه ️تامین اعتبار پروژه راه آهن کرمانشاه- خسروی را 1700 میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: این یک پروژه فراملی است که راه اندازی این خط ریلی نقش بسیار بزرگی در توسعه منطقه ایفا می کند.

بازوند تعویض واگن‌های مسیر کرمانشاه - تهران - مشهد و ارتقای کیفیت آن‌ها را از دیگر مطالبات استان کرمانشاه دانست و بیان داشت: مردم در این راستا ابراز نارضایتی دارند چرا که واگن های این مسیر نو نیستند و امیدواریم نسبت به این موضوع توجه ویژه داشته باشید.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1520436
ارسال نظر
نظرات