شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 11:01 منتشر شده در مورخ: 1398/06/21 شناسه خبر: 1520513
سرپرست گروه جهادی زینبیون خبر داد؛

حضور دانشجویان دختر در اردوی جهادی حاشیه شهر کرمان/ برگزاری کلاس‌های کارآفرینی در این منطقه

حضور دانشجویان دختر در اردوی جهادی حاشیه شهر کرمان/ برگزاری کلاس‌های کارآفرینی در این منطقه
سرپرست گروه جهادی زینبیون گفت: این گروه جهادی با مشارکت دانشگاه های سوره و الزهرا جهت خدمت رسانی به مناطق محروم حاشیه شهر کرمان شکل گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فاطمه عبدالعلی‌زاده سرپرست گروه جهادی زینبیون در گفتگو با راه آرمان؛ با تأکید بر اینکه از بین بردن فقر و محرومیت وظیفه همگان است، گفت: باید به زندگی محرومین بیشتر رسیدگی شود چرا که این مسئله وظیفه ما و وصیت امام خمینی(ره) است.

عبدالعلی زاده در خصوص تشکیل گروه جهادی زینبیون  اظهار کرد: این گروه جهادی با مشارکت دانشگاه‌های سوره و الزهرا جهت خدمت رسانی به مناطق محروم حاشیه شهر کرمان شکل گرفته است.

سرپرست گروه جهادی زینبیون تصریح کرد: گروه جهادی زینبیون فعالیت خود را از تاریخ یک شهریور ماه در شهرک سیدی آغاز کرده است.

وی در ادامه مطرح کرد: جهت خدمت رسانی بهتر به مردم منطقه سیدی، جهاد گران نیاز های مردم این منطقه را بررسی و کلاس هایی بر اساس نیاز های مردم این منطقه رنامه ریزی و اجرا کرده اند.

سرپرست گروه جهادی زینبیون افزود: کلاس های کار آفرینی از جمله آموزش ژله های تزریقی، شبه قالی، پادری، نمد دوزی، کیف های پارچه ای و آموزش خیاطی با هدف اشتفال زایی و کار آفرینی برای بانوان منطقه سیدی تشکیل داده ایم.

عبدالعلی زاده با بیان اینکه کلاس های آموزشی برای رده های سنی کودک و بزرگسال برگزار شده، گفت: کلاس هایی از جمله آموزش کامپیوتر، زبان انگلیسی و کلاس های ورزشی برای بانوان و کودکان در این منطقه تشکیل شده است.

وی عنوان کرد: با توجه به اینکه اردوی جهادی گروه زینبیون در تاریخ ۱۷ شهریور ماه به اتمام رسیده است اما کلاس های ورزشی پایان نیافته است و برگزار می شود.

عبدالعلی زاده در پایان خاطر نشان کرد:  در راستای ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی کلاس های مشاوره تربیت فرزند و همسرداری نیز در این منطقه برگزار شده است که مورد استقبال بانوان این منطقه قرار گرفت.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1520513
ارسال نظر
نظرات