شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 12:42 منتشر شده در مورخ: 1398/06/21 شناسه خبر: 1520555
وزیر جهاد کشاورزی در شهرکرد:

اختلاف نظر و سلیقه داریم ولی متعلق به یک کشور هستیم/ آنجا که از فکر، توانایی و ظرفیت کشور استفاده کرده‌ایم موفق بوده‌ایم

اختلاف نظر و سلیقه داریم ولی متعلق به یک کشور هستیم/ آنجا که از فکر، توانایی و ظرفیت کشور استفاده کرده‌ایم موفق بوده‌ایم
وزیر جهاد کشاورزی گفت: اگر بنا به تولیدی پایدار و اقتصادی است باید در چهارچوب یک قرارداد و زنجیره جای گیرد، تقاضامحور باشد تا تولیدات روی دستمان نماند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز؛ محمود حجتی 21 شهریورماه در آیین افتتاح اولین کارخانه تحقیقاتی، تولید خوراک دام، طیور و آبزیان در کشور در چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: ما باید قدردان انقلاب و نظام باشیم و تحت تاثیر موج هایی که  در گوشه و کنار در فضای مجازی و رسانه‌های بیگانه علیه نظام صورت می‌گیرد قرار نگیریم.

وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: نقدها بیان شوند ولی حواس خود را جمع کنیم زیرا افرادی قصد دارند اصل نظام را از ما بگیرند.

حجتی با اشاره به تولید 25 هزار تن آبزی‌پروری در چهارمحال و بختیاری، گفت: در سه استان شمالی کشور 17 هزار تن ماهی استخوانی تولید می‌شود.

وزیر جهاد کشاورزی با بیان این موضوع که هم باید تولید انجام شود و هم زنجیره تولید داشته باشیم و فرآوری و تقاضا را در نظر بگیریم تا تولیدات ما روی دستمان نماند افزود: اگر بناست تولیدی پایدار و اقتصادی داشته باشیم باید در چهارچوب یک قرارداد و زنجیره جای گیرد و تقاضا محور باشد.

وی با اشاره به اینکه زنجیره تولید دارای حلقه‌های بسیاری است، افزود: این مجموعه فرادانه افتخار می‌کند که توانستند با مدیریت خود ظرفیت‌هایی که در کشور است هموطنانی را بسیج کنند.

حجتی گفت: ممکن است اختلاف نظر و سلیقه داشته باشیم ولی همه متعلق به یک کشور، مملکت و استان هستیم، باید با همدلی و همکاری که در گذشته بوده کشور و استان را ساخت و توسعه داد.

وی بیان کرد: هر جا متکی به خود بوده‌ایم و از فکر، توانایی و ظرفیت کشور استفاده کرده‌ایم موفق بودیم.

وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه امروز نیروی انسانی سرآمد کشورها است‌، خاطرنشان کرد: از نظر توانایی باید مایه افتخار برای نسل‌های آینده باشیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1520555
ارسال نظر
نظرات