شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 23:53 منتشر شده در مورخ: 1398/06/21 شناسه خبر: 1520651
کارشناس مسائل سیاسی:

برخی نمایندگان به دنبال سوء استفاده انتخاباتی از موضوع دختر آبی هستند/جنجال سازی علیه امنیت اجتماعی کشور جرم است/قوه قضائیه باید وارد ماجرا شود

برخی نمایندگان به دنبال سوء استفاده انتخاباتی از موضوع دختر آبی هستند/جنجال سازی علیه امنیت اجتماعی کشور جرم است/قوه قضائیه باید وارد ماجرا شود
قنادباشی گفت: قوه قضائیه می تواند پیگیری کند و باید هم پیگیری کند؛ ما باید مکانیزمی را برای پایان دادن به این نوع سوء استفاده ها در جامعه پیدا کنیم، نمی شود نظام و قوه قضائیه ساکت باشند تا این افراد برای پیشبرد اهدافشان هر کاری کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در واکنش به جنجال سازی عده ای از نمایندگان مجلس و سلبریتی ها در رابطه با موضوع دختر آبی، بر لزوم ورود قوه قضائیه و برخورد با متخلفین تاکید کرد.

 

جعفر قناد باشی گفت: معمولا کسانی که در صدد هستند تا در عرصه سیاسی، بیش از آنچه که جایگاه واقعی آنهاست، حضور داشته باشند و جایگاه بالاتری را کسب کنند از چنین موضوعاتی بهره برداری کنند به خصوص اینکه  به فصل انتخابات مجلس شورای اسلامی نزدیک می شویم و این  پیش بینی هم می شد که ما هر چه به زمان انتخابات نزدیک تر شویم، نمایندگان مجلس برای انتخاب مجدد توسط مردم یا اینکه جریان هایی که مبتنی بر یک جنجال آفرینی و غوغاسالاری برای کسب آراء مردم  هستند به چنین موضوعاتی متوسل شوند .

 

وی تصریح کرد: موضوع دختر آبی در واقع یک موضوع مناسب برای سوء استفاده است؛ آنها معمولا موضوعاتی را انتخاب می کنند که رسانه های گروهی غرب با آنها همکاری کنند و از اقدامات سوء تبلیغاتی رسانه های معاند به نفع خود بهره برداری کنند.

 

قناد باشی ادامه داد: از یک طرف گزینه هایی که انتخاب می کنند مبتنی بر شرایط انتخاباتی در ایران است و از طرف دیگر مکان هایی را انتخاب می کنند که از پوشش رسانه های غرب به نفع خود بهره برداری کنند.

 

وی گفت: با توجه به برجسته سازی این موضوعات در رسانه های غربی علیه کشور ما، این افراد دنبال بهره برداری از این ظرفیت ها هستند ؛از اینکه خود  به تنهایی موجی تبلیغاتی ایجاد کنند، عاجز هستند مگر آنکه رسانه های غربی استفاده کنند.

 

قناد باشی با بیان اینکه جرم این افراد قابل پیگیری از طرف قوه قضائیه است، خاطرنشان کرد: این افراد امنیت اجتماعی کشور را خدشه دار می کنند و با توسل به اکاذیب کوشش می کنند تا نظام را در موقعیت حساسی قرار دهند. در واقع این جرمی است که قانون و قوه قضائیه باید پیگیری کند.

 

وی تصریح کرد: در شرایطی که عده ای تلاش می کنند بیشترین ضربه را به ما بزنند و این همصدایی با دشمن است ؛ از طرفی آبروری یک خانواده را در معرض خطر قرار دادند و با وجود تکذیب خانواده ها و اینکه یک خانواده را متهم به مخالفت علیه نظام می کنند هم  خود یک جرمی دیگر است.

 

این تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: قوه قضائیه می تواند پیگیری کند و باید هم پیگیری کند؛ ما باید مکانیزمی را برای پایان دادن به این نوع سوء استفاده ها در جامعه پیدا کنیم، نمی شود نظام و قوه قضائیه ساکت باشند تا این افراد برای پیشبرد اهدافشان هر کاری کنند.

 

قنادباشی در پایان گفت:مسلم است که مردم انتظار دارند و ضرورت دارد برای تامین امنیت اجتماعی کشور، به چنین سوءاستفاه هایی پایان داده شود و باید قوه قضائیه ورود کند و نگذارند این افراد در زمین دشمن بازی کنند و به نفع دشمن اقدام کنند.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1520651
ارسال نظر
نظرات