شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 11:49 منتشر شده در مورخ: 1398/06/23 شناسه خبر: 1520972
کارشناس مسائل حقوقی:

نشراکاذیب و تشویش اذهان عمومی جرم است/ قوه قضائیه به ماجرای دروغ دختر آبی ورود کند

نشراکاذیب و تشویش اذهان عمومی جرم است/ قوه قضائیه به ماجرای دروغ دختر آبی ورود کند
کارشناس مسائل حقوقی گفت: برخی رسانه‌ها بدون توجه به واقعیت امر و حتی بدون در نظر گرفتن اظهارات و مصاحبه‌های خانواده متوفی، مغرضانه به این موضوع پرداختند که لازم است قوه قضائیه به ماجرای دروغ دختر آبی ورود کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام علی شاهرخی قبادی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک با اشاره به قضیه خودسوزی سحر خدایاری اظهار داشت: اظهارات برخی اشخاص و رسانه‌ها در قضیه مربوط به سحر خدایاری برای معاندین و دشمنان ایران اسلامی خوراک تبلیغاتی درست کرد.


وی افزود: برخی رسانه‌ها و اشخاص بدون توجه به واقعیت امر و مصالح کشور و حتی بدون در نظر گرفتن اظهارات و مصاحبه‌های خانواده متوفی، مغرضانه به این موضوع پرداختند.


کارشناس مسائل حقوقی و رئیس سابق کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: بدیهی است که نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی از ناحیه اشخاص حقیقی و حقوقی جرم محسوب شده و طبق قانون قابل‌تعقیب کیفری است.


وی توجه به مطالبات جوانان و بانوان و تحقق تدابیر آن در امر ورزش را ضروری برشمرد و تصریح کرد: اگر جرمی ایجاد التهاب در جامعه نماید، چه‌بسا آثار مخرب آن به این آسانی قابل جبران نباشد لذا ورود به این قضیه از وظایف مدعی‌العموم است.


انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1520972
ارسال نظر
نظرات