شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 14:14 منتشر شده در مورخ: 1398/06/23 شناسه خبر: 1521039
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس:

اشتباه برخی رسانه ها و سیاسیون داخلی، خوراک سیاسی دشمنان را تامین می کند/نباید کم کاری ها را پای قوه قضاییه نوشت

اشتباه برخی رسانه ها و سیاسیون داخلی، خوراک سیاسی دشمنان را تامین می کند/نباید کم کاری ها را پای قوه قضاییه نوشت
نماینده مردم آزادشهر و رامیان گفت: اشتباه راهبردی برخی از رسانه های داخلی و در کنار آن برخی سیاسیون، هنرمندان سوژه برخی از رسانه های معاند و دشمنان نظام می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کلاله خبر، علیرضا ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: موضوع خودسوزی و مرگ یک دختر به خودی خود دلخراش و نارحت کننده است و اینکه با شیطنت برخی رسانه ها همچون خبر آنلاین و اشتباه برخی سیاسیون و هنرمندان این اتفاق به موضوعات سیاسی ربط داده شد؛ این امر برای خانواده متدین این دختر سنگین تمام می شود چرا که غم از دست دادن دختر یک طرف ماجرا است و انگ های سیاسی هدف دار نیز یک سوی دیگر ماجرا خواهد بود.

وی افزود: در این ماجرا اشتباه راهبردی برخی از رسانه های داخلی و در کنار آن برخی سیاسیون و هنرمندان سوژه برخی از رسانه های معاند و دشمنان نظام شد تا بواسطه آن و جا زدن دختر آبی(دختری که 4 سال پیش در بازی استقلال و العین با لباس مردانه به استادیوم رفت) به جای خدایاری، این موضوع برای ایران و نظام چالشی بین المللی ایجاد کند.

نماینده مردم آزادشهر و رامیان تاکید کرد: موضوع ورود زنان به ورزشگاه ها موضوعی نیست که در آن و به بهانه های واهی پای قوه قضاییه را به میان کشید، متولی ورود یا عدم ورود زنان به ورزشگاه ها وزارت ورزش و جوانان است و اگر هم در این خصوص تاکنون تصمیمی جدی گرفته نشده ، ضعف این وزارت را می رساند.

وی ادامه داد: اینکه محکومیت 6 ماهه خدایاری از سوی پدر وی رد می شود و برخی سیاسیون مجددا به این موضوع دامن می زنند؛ این خود یک اشتباه بزرگ راهبردی محسوب می شود و باید قبل از هر اقدامی، تمام تبعات آن بررسی شود.

ابراهیمی در پایان گفت: قوه قضاییه با توجه به جایگاه خود و برای جلوگیری از چالش های مجدد برای نظام و انقلاب، می تواند به این موضوع ورود کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1521039
ارسال نظر
نظرات