شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 16:50 منتشر شده در مورخ: 1398/06/23 شناسه خبر: 1521151

بلیت فروشی طبقه دوم آزادی برای دربی ۹۰

مدیر سامانه بلیت فروشی ورزشگاه‌های کشور گفت "هیچ مشکلی برای بلیت فروشی طبقه دوم ورزشگاه آزادی برای دربی وجود ندارد اما هنوز استفاده از گیت‌های طبقه دوم برای تماشاگران مشخص نیست."

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی‌اصغر انتظار خیر، مدیر سامانه بلیت فروشی ورزشگاه‌های کشور درباره وضعیت طبقه دوم ورزشگاه آزادی برای دربی تهران اظهار کرد: طبقه دوم ورزشگاه آزادی برای بلیت فروشی هیچ مشکلی ندارد، تنها مشکل آماده‌سازی گیت‌های طبقه دوم برای عبور هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس است که هنوز وضعیت آن مشخص نیست. البته امروز (شنبه) طی جلسه‌ای که در ورزشگاه آزادی با حضور مسئولان خواهیم داشت راجع به وضعیت گیت‌ها و همچنین قیمت بلیت طبقه دوم تصمیم‌ نهایی گرفته خواهد شد.

 
وی گفت: امروز در پایان این نشست تصمیم می‌گیریم که گیت‌های طبقه دوم برای بازی دربی باز شود یا خیر. البته اگر امکان عبور از گیت‌های طبقه دوم نیز وجود نداشته باشد تماشاگران می‌توانند برای ورود به استادیوم از گیت‌های طبقه اول استفاده کنند و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
 
مدیر سامانه بلیت فروشی ورزشگاه‌های کشور در پایان خاطرنشان کرد: برای این که هواداران مشکلی برای ثبت‌نام و تهیه بلیت الکترونیکی برای بازی دربی نداشته باشند از ۲۶ شهریور، سایت سامانه بلیت‌فروشی آماده ارائه خدمات به هواداران است تا هواداران دو تیم بدون هیچ دغدغه و مشکلی اقدام به تهیه بلیت الکترونیکی کنند.
 
منبع: ایسنا
https://www.dana.ir/1521151
ارسال نظر
نظرات