شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 14:41 منتشر شده در مورخ: 1398/06/24 شناسه خبر: 1521440
در جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان کلاله عنوان شد؛

برخورد جدی در انتظار خبازی های متخلف کلاله

برخورد جدی در انتظار خبازی های متخلف کلاله
فرماندار کلاله گفت: با توجه به اینکه نان کالای اساسی در سبد مصرفی خانوار است؛ برخورد جدی و اشد مجازات در انتظار خبازی های متخلف شهرستان کلاله است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کلاله خبر، علی اصغر بیانی امروز در جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان گفت: با توجه به اینکه نان کالای اساسی در سبد مصرفی خانوار است، به کلیه واحد های صنفی خبازی تذکر جدی داده شود که تحت بازرسی و نظارت ویژه و مستمر بازرسان ما هستند.

فرماندار کلاله تاکید کرد: چنانچه نسبت به وزن نان، قیمت نان، آرد سهمیه و بهداشت فردی اهمال و سهل انگاری صورت پذیرد، با اشد مجازات نقدی و قطع سهمیه آرد مواجه خواهند شد.

بیانی در ادامه مطالبش به نصب تابلو مشخصات خبازی ها اشاره کرد و گفت: تمامی نانوایی های شهرستان موظفند تابلوهایی یک شکل که در آن وزن نان، نوع پخت، قیمت، ساعت پخت، روز تعطیلی واحد و.. مشخص شده، نصب و در معرض دید مردم قرار دهند.

وی ضمن تاکید بر تشدید نظارت ها و بازرسی ها در شهرستان گفت: طی یکماهه گذشته ۱۴۲ مورد بازدید از واحد های خبازی توسط بازرسان شهرستان صورت گرفته که منجر به تشکیل ۲۶ پرونده تخلف با مجموع شصت میلیون و نهصدو چهل هزار و ۲۰۰ ریال جریمه محکوم شدند‌.

فرماندار کلاله در ادامه مطالبش؛ عمده تخلفات واحد های صنفی را کم فروشی، عرضه آرد خارج از شبکه، عدم بهداشت محیط و عدم رعایت دستورالعمل های واحد صنفی اعلام نمود.

بیانی در پایان با توجه به سهمیه و نیاز آرد مصرفی شهرستان از اداره غله خواستار شد: مانع هر گونه خروج گندم و آرد از شهرستان شده و مدیریت لازم را با توجه به ظرفیت سیلوهای گندم شهرستان داشته باشند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1521440
ارسال نظر
نظرات