شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 20:35 منتشر شده در مورخ: 1398/06/24 شناسه خبر: 1521523
مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور ایثارگران :

دنیا در برابر قدرت نفوذ معنوی انقلاب اسلامی سر تسلیم فرود آورده است/استمرار راه شهدا کشور را به قله های سعادت خواهد رساند

دنیا در برابر قدرت نفوذ معنوی انقلاب اسلامی سر تسلیم فرود آورده است/استمرار راه شهدا کشور را به قله های سعادت خواهد رساند
مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور ایثارگران با اشاره به اینکه امروز دنیا در برابر قدرت نفوذ معنوی انقلاب اسلامی سر تسلیم فرود آورده است گفت: اگر می‌خواهیم در دنیا عزتمندانه و سربلند باشیم نباید از خط امام(ره) و رهبری انحراف داشته باشیم چراکه این راه تراز انقلاب است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از  دیار آفتاب؛ سردار سید قاسم قاسمی، مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور ایثارگران عصر امروز در اجلاسیه شهدای ورزشکار استان مرکزی که ذیل کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان برگزار شد گفت: استان مرکزی متعلق به امام است، امامی که در سال ۴۲ قیام کرد و باعث امید و دلگرمی مردم و به خصوص جوانان شد.

قاسمی با اشاره به اینکه امام(ره) قیام کرد تا عدالت امیرالمؤمنین(ع)را در جهان هستی برقرار کند اظهار کرد: امام(ره) امیدی را در دل کشورهایی که مظلوم واقع شده بودند ایجاد کرد.

وی ادامه داد: زمانی که انقلاب اسلامی به پیروزی رسید امام(ره) نهادهایی را برای پاسداری از انقلاب تشکیل داد که امروز اقتدار ایران اسلامی مرهون مجاهدت‌های این نهادها همچون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور ایثارگران با تأکید بر اینکه دشمنان انقلاب از چهل سال گذشته در پی دشمنی با نظام اسلامی بودند و با ترورها، شهادت ها و خرابکاری ها قصد نابودی انقلاب را داشتند اظهار کرد: در طول این چهل سال تمام حوادث توسط امام(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی مدیریت شدند و اینها همه مرهون هوشمندی ها و مدیریت های الهی امام(ره) و رهبری است.

قاسمی با بیان اینکه دشمن بهترین یاران امام(ره) و انقلاب را در همان ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی با ترورها و شکنجه ها به شهادت رساندند ادامه داد: اینها صبر و مقاومت امام(ره) را نشان می دهد که باید برای ما درس باشد.

وی اضافه کرد: اگر استان مرکزی ۶۲۰۰ شهید داده است اینها نشان از این دارد که برای به ثمر نشاندن انقلاب اسلامی مجاهدت های فراوانی انجام شده است.

مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور ایثارگران با تاکید بر اینکه قدرت معنوی و روحیه بالای امام(ره) امروز باید برای ما درس باشد افزود: در حالی که تمام قدرت های دنیا در جنگ تحمیلی پشت سر صدام بودند ولی نتوانستند در برابر قدرت و روحیه امام(ره) و رزمندگان شجاع اسلام دوام بیاورند.

وی ادامه داد: در شروع جنگ تحمیلی ما تنها ۸ میلیارد ذخایر ارزی داشتیم ولی صدام با یک منبع ۳۸ میلیاردی به جنگ با ما آمد و اینها نشان می دهد همت ها و اراده های رزمندگان در جنگ تأثیر گذار بوده نه منابع مادی و این نکته مهمی است.

قاسمی با اشاره به اینکه امروز دنیا در برابر قدرت نفوذ معنوی انقلاب اسلامی سر تسلیم فرود آورده است گفت: اگر می خواهیم در دنیا عزتمندانه و سربلند باشیم نباید از خط امام(ره) و رهبری انحراف داشته باشیم چراکه این راه تراز انقلاب است.

مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور ایثارگران بیان کرد: امروز نباید فراموش کنیم که مدیون شهدا و مجاهدت های آنها هستیم، همه باید راه شهدا را ادامه دهیم چراکه استمرار این راه ما را به قله های سعادت خواهد رساند.

وی ادامه داد: کنگره ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی کار ارزشمندی است چراکه نقش امام و عملکرد مردم استان مرکزی در دفاع مقدس تبیین می کند و این امروز یک وظیفه است که باید همه انجام دهیم.

مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور ایثارگران گفت: با وجود ایمان های راسخ، توکل به خدا و اراده های فولادین ملت ایران آمریکا و حامیان استکباری و استعماری آنها هیچ غلطی نمی توانند انجام دهند.

قاسمی با اشاره به اینکه امروز برخی ها به دنبال توطئه آفرینی و بدبینی در کشور هستند خاطرنشان کرد: نباید بگذاریم عده ای معاند بین مردم و مسئولین اختلاف بیندازند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1521523
ارسال نظر
نظرات