شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 11:49 منتشر شده در مورخ: 1398/06/25 شناسه خبر: 1521603
نماینده مردم خمین در مجلس:

فضاسازی در خصوص ماجرای دروغ دختر آبی نشان از کار سازمان یافته دارد/ لزوم تصویب قانون برخورد با شایعه سازان در مجلس

فضاسازی در خصوص ماجرای دروغ دختر آبی نشان از کار سازمان یافته دارد/ لزوم تصویب قانون برخورد با شایعه سازان در مجلس
نماینده مردم خمین در مجلس با بیان اینکه کشور در برخورد با شایعه سازان دچار خلاء قانونی است، گفت: مجلس باید با ورود خود و تصویب قانونی در این رابطه، خلاء قانونی را برطرف کند تا با افراد یا رسانه هایی که با ساختن و انتشار شایعه ای به دنبال جریحه دار کردن افکار عمومی و لطمه زدن به امنیت ملی هستند، برخورد شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد ابراهیم رضایی، نماینده مردم خمین و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب، در خصوص دروغ منتشر شده در خصوص ماجرای دختر آبی با بیان اینکه ایجاد چنین فضایی در کشور نشان از کاری سازمان یافته دارد، گفت: در عقبه چنین ماجراهایی دست صهیونیست ها و انگلیسی ها که اکثر سیاست های خود را از کانال فعالیت های فرهنگی و عملیات روانی دنبال می کنند، پیداست.

وی با بیان اینکه قطعا خیانت بزرگی در پس پرده این قضایا وجود دارد، افزود: متاسفانه در داخل کشور هم عده ای با افتادن در چنین دام هایی یا با خباثت خود به شایعات دامن می زنند و افکار عمومی را جریحه دار می کنند. در این میان نیز برخی افراد ساده لوح با پذیرش این مسائل بستر را برای ضربه زدن معاندین به اعتبار و آبروی جمهوری اسلامی ایران فراهم می کنند.

مجلس خلاء قانونی برخورد با شایعه سازان را برطرف کند

رضایی با بیان اینکه کشور در برخورد با شایعه سازان دچار خلاء قانونی است، گفت: مجلس باید با ورود خود و تصویب قانونی در این رابطه این خلاء قانونی را برطرف کند تا با افراد یا رسانه هایی که با ساختن و انتشار شایعه ای به دنبال جریحه دار کردن افکار عمومی و لطمه زدن به امنیت ملی هستند، برخورد شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: البته عقلای جامعه هم باید هوشیار باشند چرا که در سال ۹۸ ایجاد فتنه هایی از این دست از سوی آمریکا، صهیونیست ها، انگلیس و عربستان محتمل است. در واقع دشمنان ملت ایران با انتشار اخبار دروغ و ملتهب کردن فضای جامعه به دنبال سوء استفاده از آن و به آشوب کشیدن کشور هستند و این تنها راهی است که دشمنان امیدوارند پس از شکست همه جانبه در مقابل ایران اسلامی، بتوانند از آن استفاده کنند و نیاز است تا مردم هوشیاری خود را بالا ببرند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1521603
ارسال نظر
نظرات