شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قم
ساعت: 13:49 منتشر شده در مورخ: 1398/06/26 شناسه خبر: 1521757
معاون فنی و عمرانی شهرداری قم خبر داد؛

مسیر روگذر تقاطع ولیعصر مهرماه امسال بازگشایی می‌شود

مسیر روگذر تقاطع ولیعصر مهرماه امسال بازگشایی می‌شود
معاون فنی و عمرانی شهرداری قم از بازگشایی مسیر روگذر تقاطع ولیعصر از مهرماه امسال خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا قاری قرآن در گفتگو با خبرنگار  قم فردا، بابیان این‌که این پروژه در حال حاضر از پیشرفت مناسبی برخوردار است، اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته مسیر روگذر این تقاطع از اواخر مهرماه و یا نهایت ابتدای آبان ماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد و تردد در آن امکان‌پذیر می‌شود.

وی در خصوص پروژه‌های دیگر شهر نیز بیان داشت: پروژه تقاطع خیابان امام خمینی (ره) و شهید کیوانفر مراحل اداری خود را طی می‌کند و در ماه‌های پیش رو فاز عملیاتی پروژه شروع خواهد شد.

قاری قران به نظرات کارشناسان در نوع اجرای پروژه اشاره کرد و ابراز داشت: این پروژه ازنظر فنی به‌هیچ‌عنوان امکان‌پذیر نیست که مسیر زیرگذر از خیابان شهید کیوانفر عبور بکند و حتی کمیته فنی شورای ترافیک نیز اجرای طرح را تأیید کرده است.

وی افزود: کارهای مناقصه و انتخاب پیمانکار این پروژه در حال انجام است و بعد از گذشت این پروسه به‌زودی کلنگ آغاز این پروژه به زمین زده خواهد شد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم نوسانات قیمت در سال گذشته را یکی از عوامل کندی و یا عدم شروع برخی از پروژه‌ها عنوان کرد و گفت: بحمدالله در سال جاری در این زمینه مشکلی وجود ندارد و با برنامه‌ریزی کارها را پیش می‌بریم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1521757
ارسال نظر
نظرات