شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 15:06 منتشر شده در مورخ: 1398/06/25 شناسه خبر: 1521793

فوق لیسانسه‌ها، راننده سرویس مدارس شدند!

فرماندار تهران گفت: ۸۴۴راننده دارای مدرک لیسانس هستند و همچنین بین رانندگان افرادی با مدرک دکتری و فوق لیسانس هم دیده می‌شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ راننده سرویس مدارس شدند!به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،  فرماندار تهران گفت: ۸۴۴راننده دارای مدرک لیسانس هستند و همچنین بین رانندگان افرادی با مدرک دکتری و فوق لیسانس هم دیده می‌شوند.

عیسی فرهادی فرماندار تهران در آیین رونمایی و الصاق نمادین برچسب سرویس مدارس شهر تهران گفت: آموزش و پرورش بزرگ‌ترین سرمایه ماست. هیچ زیرساختی بزرگ‌تر و مهم‌تر از آموزش و پرورش وجود ندارد و هیچ کاری با فعالیت این مجموعه قابل مقایسه نیست.
 
وی با اشاره به ۳۶ هزار شهید دانش‌آموز و ۴ هزار معلم شهید گفت: غیر از این شهدای مستقیم، تمامی شهدای ۸ سال دفاع مقدس تربیت شده مکتبی بودند که معلمان دلسوز و وفادار آن‌ها را آموزش داده بودند.
 
فرماندار تهران با اشاره به تحریم‌ها گفت: ما شرایط سختی را به واسطه تحریم‌ها، رفع محرومیت‌های دویست ساله، بازسازی خرابی‌های ۸ سال دفاع مقدس و ... تجربه کردیم و این شرایط را پشت سر گذاشتیم. اما امروز درخشش تعلیم و تربیت علی‌رغم همه مشکلات موجود محور اصلی توسعه کشور است.
 
فرهادی افزود: ما امروز بحث عدالت آموزشی را در دورترین روستا‌های کشور داریم. مدارسی با یک دانش‌آموز که در دنیا معادلی ندارد.
 
وی با بیان این مطلب که باید برای رفع مشکلات مدارس هزینه کرد گفت: هزینه‌کرد آموزش و پرورش البته اندک و اعتبارات آن ناچیز است. ما ۱۳ میلیون دانش‌آموز داریم که چرخ‌های آینده مملکت را باید بچرخانند. همین موضوع اهمیت توجه به مدارس را می‌رساند.
 
فرماندار تهران تأکید کرد: این اهمیت می‌طلبد که همه دلسوزان نظام و همه امکانات در بخش‌های مختلف به سمت تقویت آموزش و پرورش گرایش پیدا کند.
 
فرهادی با اشاره به مدارس شهر تهران گفت: در تهران یک‌دوازدهم جمعیت دانش‌آموزی کشور را داریم. اما به لحاظ امکانات جزو رتبه‌های آخر هستیم. ما در تهران ۲۶۴ مدرسه بالای ۶۰ سال داریم. بیش از ۵۰۰ مدرسه نیاز به بازسازی دارد و ۲۰ هزار کلاس درس باید در تهران تشکیل شود.
 
فرماندار تهران تصریح کرد: اگر بخواهیم چشم‌انداز آینده را مثبت و در منطقه اول بدانیم راهی جز تقویت آموزش و پرورش نداریم.
 
وی تأکید کرد: امروز این آمادگی هم در شهرداری تهران، هم در سازمان تاکسیرانی، هم در پلیس راهور و فرمانداری آموزش و پرورش وجود دارد و ظرفیت‌هایی ایجاد شده که اطمینان حاصل شود همه مجموعه‌ها در خدمت فرزندان ایران‌زمین هستند.
 
فرماندار تهران در پایان صحبت‌های خود گفت: ۱۷۰ هزار دانش‌آموز در سال گذشته از سرویس‌های مدارس ویژه سازمان تاکسیرانی استفاده کردند که ۸۴۴ راننده دارای مدرک لیسانس بودند. در بین رانندگان افرادی با مدرک دکتری و فوق لیسانس هم دیده می‌شوند.
 
فرهادی گفت: إن‌شاءالله برنامه ما این است که با همکاری سازمان تاکسیرانی همه دانش‌آموزان متقاضی ساماندهی شوند و بتوانند از سرویس‌های مدارس بهره‌مند شوند.
 
منبع:اقتصادآنلاین
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1521793
ارسال نظر
نظرات