شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 13:53 منتشر شده در مورخ: 1398/06/26 شناسه خبر: 1522074
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی خبر داد؛

انجام ۵۱ مأموریت توسط پایگاه امداد هوایی استان مرکزی/ فعالیت ۳۹ پایگاه شهری و جاده‌ای استان مرکزی

انجام ۵۱ مأموریت توسط پایگاه امداد هوایی استان مرکزی/ فعالیت ۳۹ پایگاه شهری و جاده‌ای استان مرکزی
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی با بیش از ۲۵۰ نیروی متخصص در ۳۹ پایگاه شهری و جاده‌ای در حال خدمت‌رسانی به هم استانی‌های است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ سید محمد جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی با اشاره به ۲۶ شهریورماه ، روز فوریت‌های پزشکی و اورژانس ۱۱۵ و چهل و چهارمین سال تأسیس اورژانس گفت: تکنسین‌های اورژانس پیش بیمارستانی با ارائه خدمات اولیه به حادثه دیدگان نقش حیاتی در بهبود وضعیت سانحه‌دیدگان دارند.

حضور ۲۵۰ نیروی متخصص در ۳۹ پایگاه شهری و جاده‌ای

وی با اشاره به تلاش نیروهای حوزه درمان، افزود: دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی با بیش از ۲۵۰ نیروی متخصص در ۳۹ پایگاه شهری و جاده‌ای در حال خدمت‌رسانی به هم استانی‌های است.

جمالیان با اشاره به اینکه در خصوص پایگاه‌های اورژانس شهری و جاده‌ای  از استانداردهای جهانی فاصله‌داریم بیان کرد:  این امر تلاش مضاعف ما را برای فراهم کردن زیرساخت‌های مناسب تر و پشتکار تکنسین‌های اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی را می طلبد.

نجات حادثه دیدگان با ۵۱ مورد پرواز بالگرد اورژانس

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی با اشاره به بهره مندی استان مرکزی از اورژانس هوایی، بیان کرد: با همت ویژه مسئولین، استان مرکزی از شهریور ماه سال گذشته از نعمت داشتن اورژانس هوایی(بالگرد امداد) بهره مند شد.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه با داشتن نیروهای متخصص، خدمات درمانی و اورژانس پیش بیمارستانی در ۵۱ مورد پرواز به حادثه دیدگان در سرتاسر استان ارائه و باعث نجات یافتن بسیاری از افراد گردید.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1522074
ارسال نظر
نظرات