شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 13:50 منتشر شده در مورخ: 1398/06/26 شناسه خبر: 1522086
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش مطرح کرد؛
برگزاری بیش از ۸۵ عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس در تفرش
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش با اشاره به برنامه‌های در نظر گرفته شده در هفته دفاع مقدس با محوریت شهدا، دفاع مقدس و مسجد، گفت: در هفته دفاع مقدس امسال بیش از ۸۵ عنوان برنامه مختلف فرهنگی، بصیرتی، ورزشی و محرومیت زدایی در سطح شهرستان برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛سرهنگ پاسدار محسن صادقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش در نشست خبری هفته دفاع مقدس در جمع خبرنگاران با اشاره به تقارن عزاداری سیدالشهدا(ع) و هفته دفاع مقدس گفت: خون مقدس شهدای دوران مقدس در امتداد شهدای کربلا بوده و تقارن هفته دفاع مقدس با سوگواری ایام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) فرصت ارزشمندی برای ترویج فرهنگ شهادت است.

صادقی با اشاره به اینکه رمز شهدا، ایستادگی است، اظهار کرد: خون شهدا در هشت سال دفاع مقدس این نظام اسلامی را بیمه کرد و امروز هم جوانان عزیز همچنان پای کار انقلاب هستند و از دستاوردهای این نظام پاسداری می کنند.

وی با اشاره به برنامه‌های در نظر گرفته شده در هفته دفاع مقدس با محوریت شهدا، دفاع مقدس و مسجد، تشریح کرد: در هفته دفاع مقدس امسال بیش از ۸۵ عنوان برنامه مختلف فرهنگی، بصیرتی، ورزشی و محرومیت زدایی در سطح شهرستان برگزار می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش، شعار «ما می توانیم» را شعار شاخص هفته دفاع مقدس امسال عنوان کرد و افزود: با همکاری نیروهای بسیجی، انقلابی و ادارات برنامه های متنوعی اجرا می شود تا بتوان وظایف خود را نسبت به زحمات رزمندگان و مردم در طول جنگ تحمیلی ادا کرد.

صادقی با اشاره به برگزاری کنگره ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی بیان کرد: کلیه برنامه های هفته دفاع مقدس امسال در راستای این کنگره برگزار می شود؛ با همکاری سایر ادارات، تیمهایی تعیین شده اند که از کلیه خانواده شهدا شهرستان دیدار و از آنها جهت شرکت در کنگره دعوت به عمل می آید.

وی برگزاری یادواره شهدا، صبحگاه مشترک، غبارروبی مزار شهدا، اعزام گروههای جهادی در جهت خدمات رسانی و محرومیت زدایی و همایش دختران زینبی را از جمله برنامه های دیگر هفته دفاع مقدس امسال تفرش عنوان کرد.

انتهای پیام/

 

https://dana.ir/1522086
ارسال نظر
نظرات