شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 14:19 منتشر شده در مورخ: 1398/06/26 شناسه خبر: 1522101
فرمانده سپاه خلیل آباد خبر داد؛

برپایی اردوهای جهادی در مناطق سیل‌زده خلیل آباد/ 50 پروژه احداث و بهسازی منازل مسکونی در دستور کار است

برپایی اردوهای جهادی در مناطق سیل‌زده خلیل آباد/ 50 پروژه احداث و بهسازی منازل مسکونی در دستور کار است
فرمانده سپاه خلیل آباد با بیان اینکه 50 پروژه در مناطق سیل زده شهرستان در دست احداث و بهسازی است که سپاه خلیل آباد در بحث تأمین نیروی کار همکاری لازم را دارد، گفت: با هماهنگی‌هایی که صورت گرفت، صبح امروز بیش از 40 نفر از بسیجیان مشهد مقدس و همچنین جمعی از بسیجیان شهرستان به این مناطق اعزام شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابوالفضل فتوحی، فرمانده سپاه خلیل آباد در گفت و گو با خبرنگار صبح توس، با اعلام این خبر اظهار داشت: سال 98 در کنار مأموریت های ابلاغی سازمان، نهضت خدمت رسانی به محرومان جامعه توسط سپاه ناحیه خلیل آباد دنبال می شود.

وی با بیان اینکه روستاهای کویری شهرستان خلیل آباد شامل مهدی آباد، سعدالدین، جعفرآباد و شوراب در فروردین ماه دچار خسارت های ناشی از سیل شده بود، خاطرنشان کرد: سپاه خلیل آباد در راستای محرومیت زدایی و خدمت رسانی در امر بهسازی و احداث جمعی از خانه های تخریبی این روستاها کمک می کند.

فرمانده سپاه خلیل آباد با تأکید بر اینکه از ابتدای سال اردوهای جهادی متشکل از پاسداران، بسیجیان، طلاب و... به مناطق سیل زده شهرستان اعزام شده اند، تصریح کرد: امروز در همین راستا با هماهنگی هایی که صورت گرفت بیش از 40 نفر از بسیجیان مشهد مقدس و همچنین جمعی از بسیجیان شهرستان به این مناطق اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه یکی از اهداف برگزاری اردوهای جهادی، خودسازی و تربیت نیروهای تراز انقلاب است، اذعان کرد: یکی از مهم‌ترین اهداف اجرای این اردوها خدمات رسانی به  مردم مناطق محروم است.

فتوحی با بیان اینکه 50 پروژه در مناطق سیل زده شهرستان در دست احداث و بهسازی است که سپاه خلیل آباد در بحث تأمین نیروی کار همکاری لازم را دارد، عنوان کرد: به دنبال این هستیم تا قبل از پایان سال جاری، عملیات عمرانی پروژه ها را به اتمام برسانیم.

وی در پایان تشریح کرد: حضور گروه‌های جهادی در مناطق محروم و سیل زده سبب می‌شود مردم نیز مشارکت کنند  و جهت رفع مشکلات خود پای کار بیایند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1522101
ارسال نظر
نظرات