شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 14:07 منتشر شده در مورخ: 1398/06/27 شناسه خبر: 1522375
توئیترگردی؛
از حذف طرح «شبنم» تا برگزاری دادگاه «شبنم»!
دادگاه شبنم نعمت‌زاده، دختر وزیر سابق آقای روحانی، افزون بر آن که تفاوت میان زندگی دسته‌ای از مسئولان با توده مردم را آشکارتر کرده، به مجالی برای پرداختن به تصمیمات غیر کارشناسی دولتمردان تبدیل شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرآت، فرید ابراهیمی از فعالان توئیتر، امروز با انتشار توئیتی در حساب کاربری خود، نکته قابل تأملی را یادآوری کرده است.

ابراهیمی نوشته: «یکی از اولین کارهای نعمت‌زاده در وزارت صمت، حذف طرح «شبنم» بود که دولت قبل برای جلوگیری از قاچاق ایجاد کرده بود. احتمالاً آن «شبنم» را حذف کردند تا دست این شبنم باز باشد!»

موضوع مورد اشاره این فعال توئیتری، پیش‌تر در مردادماه سال 95 مورد انتقاد شدید موسوی لارگانی از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس قرار گرفته بود. وی طرح شبنم و ایران‌کد را دارای پشتوانه قوی کارشناسی و حذف «یک‌شبه» این طرح‌ها را به سود قاچاقچیان توصیف کرده بود!

دادگاه شبنم نعمت‌زاده، دختر وزیر سابق آقای روحانی، افزون بر آنکه تفاوت میان زندگی دسته‌ای از مسئولان با توده مردم را آشکارتر کرده، به مجالی برای پرداختن به تصمیمات غیرکارشناسی و از سرِ سیاست‌زدگی دولتمردان تبدیل شده است. اکنون این پرسش برای بخشی از مردم مطرح است که آیا این دست تصمیمات صرفاً برای «دولت‌قبل‌هراسی» صورت گرفته یا با پدیده‌ای به مثابه «رفیقِ قافله» مواجه هستیم؟

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1522375
ارسال نظر
نظرات