شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 13:48 منتشر شده در مورخ: 1398/06/27 شناسه خبر: 1522388
در آیین معارفه رئیس کل دادگستری کرمانشاه مطرح شد

تقدیر امام جمعه پاوه از دستگاه قضا در انسداد منافذ نفوذ دشمن

تقدیر امام جمعه پاوه از دستگاه قضا در انسداد منافذ نفوذ دشمن
امام جمعه پاوه از رویکرد دستگاه قضا در انسداد منافذ نفوذ دشمن تقدیر کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرصادنیوز ماموستا ملا قادر قادری صبح امروز چهارشنبه در آیین تودیع و معارفه رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه اظهار داشت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی و در چهار دهه اخیر که از عمر انقلاب سپری شده است قوه قضاییه در کنار سایر قوا احقاق حق کرده است.

امام جمعه پاوه افزود: طی این مدت قوه قضاییه در دفاع از حقوق مردم و مبارزه با منکرات به خوبی به وظیفه خطیر خود عمل کرده است.

وی ریاست جدید قوه قضاییه حضرت آیت الله رئیسی را برخواسته از بطن قوه قضائیه دانست و گفت: از روزی که آیت الله رئیسی در مقام ریاست قوه قضاییه قرار گرفته به صورت شبانه روزی و شجاعانه در حال مبارزه با فساد است.

ماموستا قادری خاطر نشان کرد: آیت الله رئیسی در تحکیم انقلاب و انسداد منافذ نفوذی دشمن گام به گام قدم برداشته است و اقدام این بزرگوار برای نظام افتخار، برای مردم مایه دلگرمی و امید و برای دشمنان مایه رعب و وحشت است.

امام جمعه پاوه ادامه داد: استان کرمانشاه استانی است که در آن مذاهب و قبایل مختلف در کنار هم با همدلی زندگی می کنند لذا خدمت صادقانه در چنین استانی بسیار حائز اهمیت است و کسانی که در این راستا موفق عمل کرده اند و به خاطر این شرایط حاکم بر استان باید بیشتر از سایر استانها مورد تقدیر قرار گیرند.

وی ضمن تقدیر از رئیس اسبق دادگستری استان کرمانشاه، اظهار داشت: انتصاب توسلی زاده را به فال نیک می گیریم، وی از بطن استان کرمانشاه هستند و افکار و جناح های استان را خوب می شناسند.

ماموستا قادری افزود: امیدواریم همانطور که ایشان در ۸ سال دفاع مقدس به خصوص در عملیات مرصاد حضور فعال داشتند با خدمت به مردم در این مقام نیز بتواند همچنان حافظ انقلاب باشد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1522388
ارسال نظر
نظرات