شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 14:08 منتشر شده در مورخ: 1398/06/27 شناسه خبر: 1522432
فرماندار شیروان:

مصرف آرد شیروانی‎ها‎ از استان و کشور بالاتر است

مصرف آرد شیروانی‎ها‎ از استان و کشور بالاتر است
فرماندار شیروان گفت: سرانه مصرف آرد در شهرستان شیروان ۱۰ کیلو و ۲۰۰ گرم است که این رقم در استان خراسان شمالی ۹ و در کشور ۷ کیلوگرم است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر اترک، امین رضا مراتی در نشست شورای اداری این شهرستان با تاکید بر ادامه پیگیری حل مشکلات مردم در حوزه آرد و نان، اظهار داشت: تخلفاتی در چرخه توزیع و پخت نان شیروان وجود داشت که شناسایی و با متخلفان برخورد شد.

امین‌رضا مرآتی با بیان اینکه زحمات نانوایان نباید در این شرایط سخت نادیده گرفته شود، افزود: برخی نانوایان در اقدامی تخلف آمیز مبادرت به قاچاق سهمیه آرد خود کرده و یا بخشی از نان تولیدی را به مصرف دام می رساندند که با این اقدامات غیرقانونی به شدت برخورد شده و این عرصه مدیریت خواهد شد.

وی با بیان اینکه حضور عشایر و تامین نان مورد نیاز آنان فشار مضاعفی را به شهرستان تحمیل می کند، افزود: در این راستا قرار است سهمیه ای به این قشر داده شود و برخی از نانوایی ها به صورت کشیک برای تامین نان مورد نیاز آنان فعالیت کنند.

نماینده عالی دولت در شیروان با اشاره به اینکه در ۶ ماهه دوم سال با توجه به شرایط اقتصادی و اجتماعی انتظار تلاش مضاعف دستگاه های اجرایی و همراهی بیشتر مردم را داریم، خاطرنشان کرد: شرایط اقتصادی و درآمدی خوب نیست و باید مقاومت کنیم و در این راستا رسانه ها نقش اصلی را دارند و باید مردم را برای مقابله با مشکلات آماده کنند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1522432
ارسال نظر
نظرات