شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 07:37 منتشر شده در مورخ: 1398/06/28 شناسه خبر: 1522528
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان مطرح کرد؛

لزوم حل موانع صادرات کالا از طریق بندر چابهار/ تسهیل صادرات محصولات تولید داخل، موجب رشد مجموعه های مرتبط می شود

لزوم حل موانع صادرات کالا از طریق بندر چابهار/ تسهیل صادرات محصولات تولید داخل، موجب رشد مجموعه های مرتبط می شود
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه تسهیل صادرات محصولات تولیدی داخل، موجب رشد مجموعه های مرتبط می شود، گفت: صادرات سیمان از جمله موارد اولویت داری است که می تواند با صرف کمترین زمان و هزینه از طریق این بندر اقیانوسی صورت پذیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بهروز آقایی در گفت وگو با عصرهامون، با بیان اینکه تسهیل صادرات محصولات تولیدی داخل، موجب رشد مجموعه های مرتبط می شود، اظهار کرد: تقویت صادرات سیمان موجب رشد همه مجموعه های مرتبط با این نهادهای تولیدی در استان می شود.

وی با اشاره به اینکه ما به دنبال تسهیل روند صادرات این محصولات از طریق بندر چابهار هستیم، گفت: بندر چابهار به دنبال حل مشکل تولیدکنندگان کالا برای صادرات محصولاتشان با صرف کمترین زمان و هزینه است که این موضوع می تواند نویدبخش آینده ای روشن برای تقویت اقتصاد داخلی و دریامحور از طریق این بندر اقیانوسی باشد.  

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با تأکید بر اینکه رفع مشکل حمل و نقل کالا از مسائل اولویت دار در جهت تسهیل صادرات است، عنوان کرد: موانع صادرات کالا باید رفع شود تا تولیدکنندگان بتوانند به سهولت کالای خود را از طریق بندر چابهار به بازارهای هدف صادر کنند.

آقایی خاطرنشان کرد: با ورود کشتی های کالای اساسی در بندر چابهار، نیازمند حضور فعال ناوگان حمل و نقل کالا خواهیم بود. 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1522528
ارسال نظر
نظرات