شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 10:41 منتشر شده در مورخ: 1398/06/28 شناسه خبر: 1522589
با حضور فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران؛

۸۱ پروژه محرومیت زدایی در مناطق محروم خراسان شمالی افتتاح شد

۸۱ پروژه محرومیت زدایی در مناطق محروم خراسان شمالی افتتاح شد
81 پروژه محرومیت زدایی " قرارگاه پیشرفت و آبادانی" با حضور فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در مناطق محروم خراسان شمالی افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصراترک،  مراسم افتتاح و بهره برداری 81 پروژه محرومیت زدایی " قرارگاه پیشرفت و آبادانی" و چندین پروژه بسیج سازندگی با اعتباری بالغ بر 45 میلیارد و 860 هزار ریال با حضور " سردار سرلشکر حسین سلامی، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران"در روستای محروم پیربز از توابع خراسان شمالی برگزار شد.

 

به گزارش عصراترک،  بخشی پروژه ها شامل، 33 پروژه آب رسانی با اعتبار 24 میلیارد ریال، 21 پروژه خانه عالم و اتاقک دیجیتال با اعتبار 6 میلیارد و 700 میلیون ریال و احداث 9 مسجد روستایی با اعتبار 3 میلیارد ریال است.

 

همچنین 5 پروژه راه روستایی با اعتبار 5 میلیارد ریال، احداث 3 سیل بند و دیوار ساحلی با اعتبار 2 میلیارد و 400 میلیون ریال، 8 مدرسه و مجتمع فرهنگی با اعتبار 1 میلیارد و 500 میلیون ریال و احداث 2 حمام ضد کنه با اعتبار 300 میلیون ریال از دیگر این پروژه ها است.

 

در مجموع اعتباری بالغ بر 45 میلیارد و 860 هزار ریال هزینه شده که 15 میلیارد ریال آن سهم دولت، 22 میلیارد ریال آن سهم قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه و 8 میلیارد و 500 میلیون ریال آن سهم مشارکت مردم است.

 

سردار سرلشکر حسین سلامی، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در این مراسم گفت: با توجه به نظر سنجی هایی مردمی و مشورت انجام شده، اساسی ترین مشکل مردم این منطقه مشکل راه است.

 

وی افزود: با تقسیم کار انجام شده بین سپاه و استانداری خراسان شمالی، مقرر شد، زیر ساخت 30 کیلومتر راه روستایی قتلیش تا شهر راز توسط سپاه و آسفالت نیز توسط استانداری انجام شود.

 

گفتنی است، در این مراسم همچنین قول مساعد ساخت یک مدرسه 6 کلاسه در روستای قلعه جق بزرگ داده شد.

 

انتهای پیام/ 

https://www.dana.ir/1522589
ارسال نظر
نظرات