شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 10:54 منتشر شده در مورخ: 1398/06/28 شناسه خبر: 1522609
فرمانده انتظامی استان مرکزی خبر داد

دستگیری باند سارقان مسلح احشام در استان مرکزی

دستگیری باند سارقان مسلح احشام در استان مرکزی
فرمانده انتظامی استان مرکزی از دستگیری یک باند سرقت مسلحانه احشام خبر داد و گفت:‌ اعضای این باند به ۷ فقره سرقت مسلحانه احشام در شهرستان‌های شازند و خرم‌آباد اعتراف کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ حسن مفخمی شهرستانی فرمانده انتظامی استان مرکزی در جمع خبرنگاران گفت: در روزهای نخستین شهریورماه امسال با وقوع سرقت مسلحانه احشام در یکی از روستاهای شهرستان شازند، بلافاصله برنامه ریزی عملیاتی پلیس برای شناسایی و دستگیری سارقان آغاز شد و تیمی مجرب از کارآگاهان پلیس آگاهی استان با همکاری پلیس شازند، تحقیقات تخصصی خود را در این زمینه آغاز کردند.

شهرستانی افزود:‌ در مراحل تحقیقات پلیس سرنخ هایی از یک باند ۳ نفره سرقت که در یکی از روستاهای شهرستان لرستان ساکن بودند، به دست آمد و با همکاری پلیس لرستان، تحقیقات نامحسوس پلیس برای دستگیری آنان آغاز شد.

وی ادامه داد: در فرایند رسیدگی به این پرونده مشخص شد که اعضای این باند در حال برنامه ریزی سرقتی دیگر در استان مرکزی هستند که سرانجام سارقان در حال تردد در یکی از محورهای مواصلاتی استان شناسایی و در یک عملیات تعقیب و گریز دستگیر شدند و در بازرسی از خودروی آنان یک قبضه سلاح شکاری کشف و توقیف شد.

شهرستانی با اشاره به اعتراف دستگیرشدگان به چندین سرقت مسلحانه در شهرستان های خرم آباد و شازند گفت: با توجه به اسناد و مدارکی که در مراحل رسیدگی به پرونده اعضای این باند سرقت به دست آمد، سارقان به ۵ فقره سرقت مسلحانه احشام در شهرستان خرم آباد، ۲ سرقت مسلحانه احشام در شازند و یک سرقت منزل در تهران اعتراف کردند.

وی با بیان ادامه داشتن تحقیقات پلیس از اعضای این باند گفت: دستگیر شدگان با دستور مرجع قضائی با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی خاطر نشان کرد:‌ خطر قرمز پلیس استان هر گونه اخلال در نظم و آرامش شهروندان است و هنجارشکنان بدانند که پلیس با هر گونه اقدام در جهت سلب آرامش عمومی با قاطعیت تمام برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1522609
ارسال نظر
نظرات