شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 20:41 منتشر شده در مورخ: 1398/06/28 شناسه خبر: 1522724
فرمانده کل سپاه:

هیچ مشکلی در امنیت مرزها نداریم

هیچ مشکلی در امنیت مرزها نداریم
فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه همه مناطق مرزی در موضوع محرومیت‌زدایی مورد هدف ما هستند گفت: خوشبختانه امروز هیچ مشکلی در موضوع امنیت مرزها نداریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر اترک، سردار سرلشکر  پاسدار حسین سلامی، در بازدید از مناطق و یگان های مرزی خراسان شمالی با کشور ترکمنستان، اظهارکرد: خوشبختانه با مجاهدت ها و تلاش های ارزنده ای که مرزبانان ما در نیروی انتظامی این استان انجام می دهند و اشراف و تسلط اطلاعاتی که بر مرز ها دارند، بحمدالله امنیت در این مرزها در تراز بالا و اطمینان بخشی  است  و در این زمینه  هیچ مشکلی  نداریم.

فرمانده کل  سپاه افزود: مرزها و امنبت آنها  در همه نقاط کشور، از جمله در خراسان شمالی که با کشور ترکمنستان هم مرز است مهم و حیاتی هستند.

وی با ابراز خرسندی از تلاش های ن استاندار خراسان شمالی برای توسعه جاده ای مرزی که کار مرزبانی را تسهیل می کند، افزود: امیدواریم با  ارتقا و توسعه تلاش ها و به هم پیوستن این جاده ها سهولت های تردد نیز به نحو بهتری نسبت به گذشته انجام شود.

سرلشکر  سلامی در ادامه فلسفه اساسی حضور در مناطق مرزی را  علاوه بر بازدید از مرزها و حصول اطمینان از امنیت مرزها ، توجه ویژه به زندگی مردمان این مناطق و  تلاش و هم افزایی برای رفع نیازها و مشکلات فراروی آنان عنوان کرد و اظهارداشت: در واقع مردمان مرزنشین ما مکمل، مدافع و پشتیبان عمیق روحی و معنوی نیروهای مرزبان ما هستند.

فرمانده کل سپاه  با تأکید بر اینکه مرزها برای ما هویت بسیار مقدسی دارند، افزود: این قداست به این دلیل است که استقلال و تمامیت ارزی کشور ما از این نقاط شروع می شود و برای همین ما نیز تلاش می کنیم که در ابعاد معیشتی، امنیتی، اطلاعاتی و نظامی مرزها تا حد ممکن اهتمام درخور و متناسب داشته باشیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1522724
ارسال نظر
نظرات